Сильні і слабкі сторони наливного покриття ванни

Реставрация чугунных ванн. Ремонт, восстановление
Реставрація чавунних ванн. Ремонт, відновлення
8 Грудня, 2016
Відновлення чавунної ванни емалюванням – дешево, але тимчасово
19 Грудня, 2016
Показать все

Сильні і слабкі сторони наливного покриття ванни

Якісна сантехніка важлива для достатньої гігієнічності водних процедур, а також для стильного і привабливого вигляду ванної кімнати. Згодом поверхні сталевих, чавунних або акрилових ванн набуває різні дефекти. Це тріщинки і подряпини, відколи й незмивні розлучення. В такому випадку ефективний метод оновити сантехніку – виконати наливне покриття ванни.

Професійна реставрація є надійним і економічно вигідним рішенням проблеми зношеності емалі. Якщо виробляються якісні наливні акрилові ванни, ціна такого ремонту окупається довгими роками служби відновлених виробів. Це означає, що як мінімум 15 років сантехніка буде виглядати чудово. Досвідчені фахівці з реставрації вибирають кращий наливний акрил для ванн, тому і користуватися відремонтованими виробами приємно, і око радіє стильному оновленню інтер’єру.

Кращий наливний акрил для ванн: комплекс переваг

Сучасний матеріал для реставрації сантехнічних покриттів відрізняється комплексом позитивних характеристик. Дані властивості рідкого акрилу гарантують відновленої ванні довговічність, екологічність, міцність. Серед основних переваг, якими володіє відновлена ​​сантехніка, користувачі називають такі:

– Поверхня, покрита акрилом, стає дуже міцною і стійкою до механічних пошкоджень. Матеріал не відшаровується і не сколюється навіть внаслідок ударів важкими предметами;

– Гладкість покриття ідеальна, але при цьому зовсім не слизька, приємна на дотик;

Наливне покриття ванни зберігає привабливість протягом усього періоду експлуатації. Колір з роками залишається первинним, не линяє і не темніє;

– Якщо виготовлені професіоналами наливні акрилові ванни, ціна такої реставрації окупається ще і легкістю догляду за покриттям. Для цього застосовують звичайну нежорстку губку і рідке мило або гелеве засіб для миття посуду. Головне не користуватися агресивними хімічними сумішами, металевими йоржиками, адже навіть кращий наливний акрил для ванн може зруйнуватися від таких дій;

– Відмінна теплоізоляція – ще одна приваблива особливість наливних акрилових покриттів. Температура теплої води зберігається значно довше, ніж в сталевих або чавунних ваннах, покритих звичайною емаллю.

Можливі недоліки наливної покриття ванни

Незважаючи на те, що рідкий акрил є практично ідеальним варіантом для сантехнічних покриттів, і у цього матеріалу можуть бути недоліки. Досить часто після спроб виконати реставрацію без залучення фахівців господарі стикаються з певними проблемами. Спостерігається порушення міцності, швидкий знос поверхні. Справа в тому, що якісно провести наливне покриття ванни можна тільки за умови суворого дотримання технологій процесу реставрації.

Роботи по відновленню сантехніки повинні здійснюватися поетапно, з ретельною підготовкою і уважним розподілом матеріалу. Коли відповідально виготовляються наливні акрилові ванни, ціна такого відновлення не може бути занадто низькою. Адже застосовуються гарантовано ефективні, безпечні, сертифіковані реставраційні суміші. Фахівці рекомендують і підбирають найкращий наливний акрил для ванн. Необхідно робити обдуманий вибір, остерігатися підробок, адже від якості матеріалів залежить здоров’я всієї родини. Тому не найнижча вартість наливний ванни може вважатися умовним недоліком.