Наливний метод реставрації ванн – професійно і надійно

Особливості реставрації ванни акриловим вкладишем
7 Грудня, 2016
Реставрація ванн наливним акрилом с.Карапиши, Київська обл (відео)
7 Грудня, 2016
Показать все

Наливний метод реставрації ванн – професійно і надійно

Наливний метод реставрації ванн є найсучаснішим і надійним способом поновлення зношеного покриття сантехніки. Дана технологія отримала назву «наливна ванна», матеріали при цьому використовуються акрилові (рідкого типу). Суміш наноситься на поверхню чавунного, сталевого або акрилового вироби.

У тому, що дуже затребуваним видом ремонту є наливна ванна, відгуки замовників і думки майстрів збігаються. Для даного ремонту застосовують стійкий до механічних впливів і зносу полімер – рідкий акрил. Його відмінною рисою є властивість самостійно стікати і вирівнюватися на поверхні, створюючи ідеально рівне і глянсове покриття. Ремонт акрилової сумішшю привертає ще однією унікальною характеристикою: ванну необхідно розмістити у тому, ні стать, ні прилеглі стіни не пошкоджуються.

Наливна ванна: матеріали вирішують багато

Вибираючи ремонт рідким акрилом, господарі отримують нову, практичну і естетичну ванну. При цьому витрачаються набагато менші гроші, ніж вимагає покупка нової сантехніки. Для базової основи складу акрилу характерний білосніжний колір, який на виробі виглядає гладеньким. Є можливість створити індивідуальний відтінок для реставрується ванни. Наливна метод реставрації ванн дозволяє при бажанні отримати стильне кольорове покриття, яке привнесе в інтер’єр кімнати незвичайну нотку.

Якщо для оновлення сантехніки обрана наливна ванна, матеріали повинні використовуватися найкращої якості від надійних виробників. Хороший акрил гарантує такі переваги:

– значна щільність і густота суміші, в порівнянні з епоксидною емаллю. Тому наливна ванна (відгуки майстрів і замовників підтверджують) виглядає іноді навіть краще, ніж новий виріб. В’язкий, текучий матеріал з чудово збалансованим складом робить поверхню бездоганно гладкою, без патьоків;
– пористість акрилу зведена до нуля. Це означає, що нове покриття відштовхує забруднення і мікроби. Така поверхня не піддається іржі, жовтизни або потемніння;
– збереження тепла. За деякими дослідженнями, відреставрована акрилом ванна може підтримувати температуру води в 30 разів довше, ніж металеві вироби;
– тривалий термін експлуатації. При щоденному використанні ванни декількома людьми вона зможе прослужити 15 і більше років.

Наливна ванна: відгуки про ремонт

Оскільки на цей прогресивний вид поновлення сантехніки є високий попит, велика кількість компаній пропонує свої послуги по даному ремонту. Щоб наливний метод реставрації ванн дав відмінні результати, потрібно вибирати професійних майстрів. Ось кілька рекомендацій, як підібрати відповідальну фірму для реставрації:

– Довіряйте фахівцям, які володіють достатньою базою знань про те, якими особливостями відрізняється наливна ванна, матеріали для її виробництва. Важливий також достатній практичний досвід таких робіт.
– Ознайомтеся з послугами, які надає компанія (емалювання, акриловий вкладиш, наливна ванна). Відгуки клієнтів, фотозвіти та відео про виконані роботи допоможуть переконатися в професіоналізмі колективу.
– Уточніть гарантії, які надаються після проведеного ремонту.
– Ознайомтеся з матеріалами, використовуваними майстрами при реставрації. – Суміші повинні бути сертифіковані, проводитися відомими і надійними виробниками.
– Проаналізуйте співвідношення ціни і якості. Незвично низька вартість послуг зазвичай означає, що роботи будуть виконані некваліфікованими фахівцями, з порушеннями технології.