Купити рідкий акрил для ванн Стакріл Еколор (Stacril Ecolor)

1-stacril-ecolor

 

 

Вітаємо! Ради вас вітати на нашому підприємстві.
За велику кількість років, які ми працюємо в галузі реставрації та відновлення ванн, нам доводилося вирішувати проблеми людей різного характеру – усунення сколів, тріщин, роботи з емалювання ванн та інші. Але найбільшою популярністю весь цей час користувався вид реставрації наливна ванна або наливний рідкий акрил. Даний метод відновлення, можна сміливо говорити, робить зі старої, яка втратила красивий вид, ванни, нову ванну, нічим не відрізняється від щойно купленої в магазині.

Комплект для ванни 1,2м 650 ГРН

Комплект для ванни 1,5м 750 ГРН

Комплект для ванни 1,7м 850 ГРН

Для майстрів реставраторів ванн і оптових покупців діє система знижок.
Тепер ви можете купити рідкий акрил для ванної. Ми пропонуємо вам акрил для ванн стакріл, купити який можна замовивши по телефону необхідну кількість.
Ми співпрацюємо з заводом і продаємо тільки оригінальну продукцію в нових заводських упаковках. Стакріл, акрил для ванної, купити можна в трьох варіаціях з затверджувачем: для ванною довгою 1,2 м, 1,5, 1,7 м.
Купити Стакріл ви можете в будь-якій точці України, ми працюємо з усіма службами доставки. При покупці ви вибираєте будь-яку зручну або найближчу до вас. Також можливо забрати зі складу в Києві самовивозом.

РІДКИЙ АКРИЛ ДЛЯ ВАНН STACRIL ECOLOR (стакріл ЕКОЛОР)

Представлений матеріал використовується для реставрації ванн наливним методом. Рідкий акрил для ванн покриває поверхню ванни, надаючи їй вигляд нової ванни.

Характеристики стакріл ЕКОЛОР:

– Відсутність бульбашок при нанесенні акрилової емалі на поверхню ванни;
– Німецька якість матеріалу – виготовлений з компонентів німецьких виробників «DOW» і «BASF»;
– Виготовлений тільки в варіанті білого кольору;
– Є можливість використання колерними паст;
– Зовнішній вигляд однорідний, глянсовий і гладкий;
– Рідкий акрил для ванної Стакріл має термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення при температурі від -30 до +30 градусів в щільно закритій упаковці;
– Рідкий акрил Стакріл Еколор не можна розбавляти розчинниками.

Після введення затверджувача, тобто змішування двох компонентів, використовувати рідкий акрил для ванн можна протягом 70 хвилин при температурі повітря від 17 до 30 градусів за Цельсієм, після закінчення даного часу рідкий акрил буде непридатний до застосування.

Витрата на ванну:
– 1,2 м – 2,7 кг
– 1,5 м – 3,4 кг
– 1,7 м – 4 кг

Повне затвердіння емалі Стакріл Еколор з введенням в неї затверджувачем:
– 36 години при температурі не нижче +25 градусів С
– 42 годин при температурі не нижче +20 градусів С
– 48 годин при температурі не нижче +17 градусів С