Покриття ванни наливним акрилом – блискуче рішення

Наливна акрилова ванна: особливості прогресивного ремонту
7 Грудня, 2016
Матеріали для відновлення ванн
7 Грудня, 2016
Показать все

Покриття ванни наливним акрилом – блискуче рішення

Ранковий заряд бадьорості і позитиву купується у ванній кімнаті. У цій частині будинку особливо хочеться, щоб все було чистим і свіжим. А якщо ванна постаріла, виглядає тьмяно і непривабливо, то приємних емоцій від її використання мало. Оптимальний варіант – покриття ванни наливним акрилом.

Дане рішення позбавляє господарів від найпоширеніших проблем, які супроводжують заміні сантехніки. По-перше, реставрація ванн методом наливної акрилу економніше покупки нового ізделія.Во-друге, не потрібно виконувати складні роботи з демонтажу, після якого кімнаті може знадобитися більш серйозний ремонт. По-третє, якщо застосовується кращий наливний акрил і ремонт виконують досвідчені фахівці, то відреставровану ванну не відрізнити від нової. Тому немає сенсу платити більше!

Переваги наливного методу

Відремонтувати сантехніку наливним акрилом – це правильний вибір практичних і ощадливих господарів. Ремонт, виконаний відповідальними майстрами, забезпечує цілий комплекс переваг:

– нанесення акрилу не супроводжується їдким запахом, на відміну від більшості емалей, які використовують при здешевленому ремонті;
– відреставрована поверхня отримує захист від корозійних процесів;
– з оновленим покриттям ванна стає теплою;
– не потрібно витрачати багато часу і зусиль, у порівнянні з покупкою, демонтажем та встановленням нового виробу;
– сучасний полімер привертає властивістю відштовхувати забруднення. Дуже важлива перевага, що покриття ванни наливним акрилом рекомендовано з точки зору гігієни. Таке сантехнічний виріб безпечно, отримує захищеність від мікробів. Реставрація ванн методом наливної акрилу – чудовий варіант для сімей з маленькими дітками;
– при дотриманні правил дбайливого використання і догляду за оновленою сантехнікою вона служить бездоганно і довго. Професіонали вибирають для роботи кращий наливний акрил, що забезпечує якість і ефективність ремонту.

Професіоналізм майстрів – гарантія успіху

Для того щоб витрачені кошти окупилися довголітньої службою оновленої ванни, варто довіряти ремонтні роботи тільки кваліфікованим фахівцям. Відмінний результат реставрації досягається за умови ретельно виконаної підготовки сантехнічного вироби. Майстри аналізують ступінь пошкоджень поверхні ванни і обробляють всю площу наждаковим матеріалом. Чим більше дефектів виявлено на старій ванні, тим більше часу і трудовитрат потрібно на чистку.

Після наждачним обробки сантехніку старанно вимивають і просушують. Крім того, йому потрібне якісне знежирення очищеної поверхні. Пол ванної кімнати накривають плівкою, щоб уберегти його від попадання акрилової суміші. Бажано виконувати ремонтні роботи, покриття ванни наливним акрилом, знявши компоненти зливної системи під ванною.

Реставрація ванн методом наливної акрилу проводиться дуже обережно. Суміш заливається рівномірно по бортику сантехнічного вироби, щоб по всій площі отримати необхідний покриває шар. Майстри пояснюють, чому вигідно застосовувати найкращий наливний акрил: від якості цього матеріалу і всього інструментарію, а також від рівня кваліфікації фахівця безпосередньо залежить успіх ремонту.

Ідеальний результат поновлення сантехніки – це бездоганно рівна, абсолютно гладенька ванна. Завдяки можливості вибрати оригінальний відтінок з насиченою кольорової палітри, можна отримати ексклюзивну родзинку стилю, неповторний акцент інтер’єру ванної кімнати.