Реставрація ванн наливним акрилом с.Карапиши, Київська обл (відео)

Наливний метод реставрації ванн – професійно і надійно
7 Грудня, 2016
Рідкий акрил для ремонту ванни: безпека, краса, надійність
7 Грудня, 2016
Показать все

Реставрація ванн наливним акрилом с.Карапиши, Київська обл (відео)

Якісна реставрація ванн, дозволяє заощадити кошти і виключити всі незручності пов’язані з придбанням і установкою нової ванни. Процес підготовки ванни для нанесення акрилу дуже відповідальний. Важливо ідеально очистити поверхню від усіх видів забруднень. Також, для поліпшення адгезії (зчеплення реставрується поверхні з нанесеним рідким акрилом), необхідно всю ванну обробити нождачной папером, створивши при цьому безліч дрібних подряпин. Іншими словами – заматувати стару поверхню.
Надалі після миття ванни, її необхідно висушити. Зазвичай це робиться будівельним феном.
Акрил для реставрації ванн, є двокомпонентним. Другим компонентом матеріалу, є затверджувач, який необхідно дуже добре вимішати з акрилової основою.
Майстер заздалегідь готує матеріал, так як його, після замісу, необхідно витримати десять хвилин. Дана реставрація ванн відбувається російським матеріалом Стакріл Еколор. Він один з перших на ринку і має високу якість.
Дрібні відколи й тріщини – це досить часте явище в старих акрилових ваннах. Майстер легко і швидко усуває їх автомобільної шпаклівкою.
Час висихання автомобільної шпаклівки дуже маленьке і, поки замішаний матеріал настоюється, майстер встигає замазати, перетерти і знежирити реставруються поверхню.
І після цього процес підготовки можна вважати закінченим.
Метод наливна ванна, один з найпопулярніших методів реставрації ванн, дозволяє зробити зі старої практично нову, якою можна користуватися ще довгі роки.

[youtube video_id=”YNrUVU2dJaY” width=”640″ height=”360″ ]