Реставрація ванн зі сталі рідким акрилом

Реставрация чугунных ванн наливным акрилом в Киеве
Реставрація чавунних ванн наливним акрилом в Києві
8 Грудня, 2016
Реставрация ванн Киев - экран для ванны лучший дизайн интерьера
Реставрація ванн Київ – екран для ванни кращий дизайн інтер’єру
8 Грудня, 2016
Показать все

Реставрація ванн зі сталі рідким акрилом

Реставрация ванн из стали жидким акрилом

По закінченню часу ванна сталева, як і інша будь-яка сантехніка, втрачає свій первісний вигляд. Необхідна негайна реставрація ванн, якщо ви помітили іржаві патьоки по поверхні від води, помітили, що глянсова поверхня давно вже не блищить, а на дотик і зовсім стала шорсткою. Не потрібно відразу бігти купувати нову сантехніку, або переживати де взяти на неї гроші. Кращим спосіб стане ремонт. Багато хто намагається вибрати компанію, яка зможе виконати процес реставрація ванн Київ, та й в інших містах теж.

Акрил для ванн – це найнадійніший матеріал, який дозволить за короткий час повернути їй колишній вигляд. Якщо ви вирішите міняти стару сантехніку, то вам не уникнути ремонтно-оздоблювальних робіт, так як доведеться демонтувати старе обладнання, знімати двері, монтувати ванну під стіни і т.д. Великий обсяг роботи, який розтягнеться на тривалий термін, і при цьому безліч бруду і пилу. Саме процес відновлення старої ванни, дозволить уникнути всіх цих дій, але при цьому зробить сантехніку абсолютно нової на вигляд.

Реставрація ванн: методи, і переваги наливної способу

Ванна сталева, а саме її поверхню, може бути відремонтована трьома способами. Серед них виділяють:

  • реставрація ванн за допомогою рідкого акрилу;
  • відновлення емалевою поверхні за допомогою емалювання;
  • відновлення ванни методом «ванна у ванну».

Метод із застосуванням рідкого акрилу, став популярний і поширений порівняно недавно. Його поява все зобов’язані такого матеріалу, як Стакріл. Реставрація ванн Київ, а саме кияни, поширене рішення, при якому використовується виключно Стакріл. Акрил для ванн це саме кращі, і до того ж, вигідне засіб для відновлення покриття ванн. Звичайно, в процесі відновлення, в акрил додають спеціальний затверджувач, який допомагає створити процес полімеризації. Нанесений подібний склад на сантехніку, дозволяє створити свого роду тверду поверхню товщиною до 6 мм.

Особливості стакріл – акрил для ванн

Головна перевага стакріл в тому, що він дозволяє майстрам не тільки якісно і ефективно відновити будь-яку поверхню сантехніки, в незалежності від того ванна сталева це, або з іншого матеріалу. Також цей матеріал настільки легкий в застосуванні, що використовувати відновлене обладнання можна буде вже на наступний день. Три головні особливості стакріл:

Плинність. Така властивість фарби дозволяє їй самостійно лягати рівним шаром на поверхню і розтікатися в потрібному напрямку.
В’язкість. Завдяки особливій структурі, майстри без особливих зусиль можуть створити необхідне по товщині покриття.
Поступова полімеризація. Реставрація ванн може відбуватися відносно спокійно, так як фарба, хоч і швидко сохне, але дає достатньо часу для розрівнювання шару.
По завершенню нанесення акрил для ванн, поверхня стає більш стійкою до будь-яких механічних пошкоджень. Реставрація ванн, Київ та інші міста України, відмінний метод оновити покриття сантехніки. Все вибирають «наливний» спосіб, так як він вважається більш міцним і вигідним, ніж інші варіанти.

Деякі фахівці рекомендують все-таки вибирати Стакріл, який буде сохнути більше однієї доби. Такий матеріал, вважається більш якісним і дає відмінний результат. Відреставрована поверхня прослужить вам не менше 20-ти років.