Реставрація чавунних ванн наливним акрилом в Києві

ремонт акриловых ванн, как реставрировать ванну
Як реставрувати ванну – ремонт акрилових ванн
8 Грудня, 2016
Реставрация ванн из стали жидким акрилом
Реставрація ванн зі сталі рідким акрилом
8 Грудня, 2016
Показать все

Реставрація чавунних ванн наливним акрилом в Києві

Реставрация чугунных ванн наливным акрилом в Киеве

Реставрація чавунних ванн кращий метод відновити покриття сантехніки. Адже заміна такого габаритного і важкого устаткування, є досить дорогим задоволенням. Реставрація ванн Київ, а вірніше городяни, часто в цьому потребують, відмінний спосіб отримати оновлене і удосконалене покриття. Акрил для ванн дозволить вам отримати гладку й рівну глянцеву поверхню, на якій більше не буде патьоків, сірості або тріщин.

Наливна ванна, як метод реставрації

Реставрація ванн виконується трьома відомими способами. Найчастіше майстри пропонують відновити шар покриття за допомогою емалювання, або ж пропонують зробити на замовлення вкладиш полімерний. Але більш ефективно вважається відремонтувати сантехніку за допомогою методу наливна ванна.

Саме за допомогою полімеру наливної, який вважається податливою сумішшю, можна розподілити матеріал по всій поверхні обладнання. Таким чином, вийде абсолютно нове покриття, таке яскраве і чисте, без будь-яких уламків і шорсткості. При цьому вам не знадобиться демонтувати ванну, досить буде звільнити отвори зливні від труб.

Реставрація чавунних ванн кращий вихід з положення для вас. За допомогою нанесення рідкого акрилу, ви знайде не слизьку поверхню, що важливо для вашої безпеки. Реставрація ванн Київ, дозволяє вибрати відповідну компанію професіоналів, які займуться вашій ванній.

Акрил для ванн вельми популярний матеріал, так як він має хорошу теплопровідність, яка відповідає за тривале збереження температури набраної ємності. Реставрація ванн виконується дуже часто цим матеріалом, так як він не утворює в наслідок на покриття пори, в яких могли накопичуватися мікроби або бруд. Тому стежити за акриловою поверхнею досить просто. Потрібно всього лише протирати її м’якою губкою насухо після кожного купання.

Поетапна реставрація чавунних ванн

Перш ніж зайнятися процесом наливна ванна, необхідно ретельно підготувати верхній шар сантехніки. В першу чергу необхідно прибрати подбає про те, щоб повністю позбудеться від старої емалі. Для цього, за допомогою популярного паперу наждачним необхідно сантиметр за міліметром, поступово очистити ванну від верхнього старого шару. У цьому процесі реставрація чавунних ванн знадобиться болгарка або дриль, у яких є спеціальні насадки. Ці інструменти дозволяють заощадити час на поступове очищення поверхні ванни. По завершенню роботи, обов’язково необхідно залити ванну водою і дати їй так постояти протягом 20 хвилин.

Акрил для ванн не ляже рівним шаром, якщо очищені стінки сантехніка не будуть попередньо знежирені. Якщо на ванні є видимі ямки, відколи необхідно їх обробити і відремонтувати, перш ніж почати процес, по наливанню рідкого акрилу. Коли все готово, і сливи звільнені від труб, реставрація ванн Київ, може починатися.

Реставрація ванн починається від бортиків. Необхідно плавно наливати рідкий склад для сантехніки, щоб матеріал лягав рівним шаром і чітко розподілявся по покриттю. Важливо, що при появі патьоків, не варто турбуватися і намагатися їх виправити, через деякий час вони пропадуть, а наливна ванна буде виглядати чудово. Коли вся поверхня буде підготовлена, потрібно буде почекати до днів, щоб можна було використовувати ванну за призначенням. Термін очікування залежить від типу і якості матеріалу.

Оновлена ​​сантехніка буде служити вам протягом декількох десятиліть, при досить акуратному відношенні до неї.