Відновлення ванни рідким акрилом – легкий спосіб оновити сантехніку

Рідкий акрил для ремонту ванни: безпека, краса, надійність
7 Грудня, 2016
Наливна акрилова ванна: особливості прогресивного ремонту
7 Грудня, 2016
Показать все

Відновлення ванни рідким акрилом – легкий спосіб оновити сантехніку

Що вибрати: покупку нової ванни або ремонт постарілій сантехніки? Над цим питанням замислюються всі, хто помічає появу дефектів на емалевому покритті. Аналіз переваг, якими відрізняється відновлення ванни рідким акрилом, призводить до того, що дуже багато людей сьогодні вибирають саме цей спосіб реставрації.

Рідкий наливний акрил – прогресивний матеріал, що дозволяє виконати ефективне оновлення сантехніки і заощадити гроші. Всього кілька днів займає процес реставрації, а після цього виріб може служити десятиліттями без додаткових клопотів і витрат. Ремонт рідким акрилом руками професіоналів радує дбайливих господарів простотою, вигодою і надійністю.

Рідкий наливний акрил – економія коштів та сил

На перший погляд, замовлення послуг по ремонту у спеціалізованих компаній може здатися не найдешевшим. Однак не варто на власному досвіді переконуватися в справедливості народної мудрості про те, що через невиправдану економію доводиться платити двічі. Адже реставрація ванн тоді буде успішною, якщо проводиться із суворим дотриманням технології процесу. Потрібно значний практичний досвід, щоб майстер виконав роботу на «відмінно». А самостійні експерименти по оновленню ванни рідким акрилом часто не приносять очікуваних результатів, і все одно потрібно звертатися до фахівців.

Нанесення на поверхню виробу двухкомпонентной емалі підвищеної щільності – це і є відновлення ванни рідким акрилом. Даний сучасний матеріал має ряд особливостей, які вигідно відрізняють його від інших сумішей для поновлення сантехніки. Елементами акрилу є основа і затверджувач.

Рідкий наливний акрил забезпечує відремонтованої сантехніці поліпшені характеристики:

– ремонт рідким акрилом гарантує високу міцність покриття, яке стає стійким до механічних впливів і зносу;
– ідеально збалансована консистенція матеріалу дозволяє йому рівномірно розтікатися по виробу, утворити абсолютно гладеньку поверхню;
– знижується рівень теплопровідності, тобто вода в такій ванні довше не охолоджується.

Ремонт рідким акрилом: надійно і красиво

У використанні якісного полімеру для поновлення постарів сантехніки є багато помітних достоїнств. Такі роботи проводяться акуратно, не зачіпаючи плитки на підлозі і стінах. Виконання ремонту професійними інструментами полегшує роботу майстрів і забезпечує найкращий результат процесу.

Для успішної реставрації дуже важливий підготовчий етап. Сантехнічний виріб ретельно очищається за допомогою наждачного паперу. Перед нанесенням суміші поверхню повинна бути ідеально знежирена.

Якщо відновлення ванни рідким акрилом вироблено з дотриманням всіх технологічних вимог, то сантехніка перетвориться:

– покриття стане рівним і привабливо блискучим;
високоякісний рідкий наливний акрил забезпечить відмінну міцність оновленої поверхні;
– ремонт рідким акрилом гарантує довговічність і красу покриття вироби. При цьому важливо дотримуватися інструкцій по експлуатації сантехніки. Крім того, для подібних виробів рекомендований обережний догляд із застосуванням делікатних миючих речовин.

У даного способу реставрації практично немає недоліків. Результат ремонту буває незадовільним тільки в тому випадку, коли за справу беруться люди без належної підготовки. Тому краще відразу довірити реставрацію ванни фахівцям з високою кваліфікацією.