Реставрація чавунних ванн. Ремонт, відновлення

Реставрация акриловой ванны
Реставрація акрилової ванни
8 Грудня, 2016
Сильні і слабкі сторони наливного покриття ванни
14 Грудня, 2016
Показать все

Реставрація чавунних ванн. Ремонт, відновлення

Реставрация чугунных ванн. Ремонт, восстановление

Наша компанія в короткі терміни зробить роботи з реставрації чавунних ванн, ремонт і відновлення всіма можливими
способами. Точковий ремонт сколів і тріщин, наливна ванна або акриловий вкладиш – будь-який ремонт чавунної ванни, що надає новий вид і красу.

«Зроблено в совку» – швидше за все, так можна сказати про чавунних ваннах, які по сорок років служили нам вірою і правдою, дозволяючи ніжитися в гарячій воді і отримувати задоволення від цього процесу. Практично в кожному радянському будинку стояла добротна чавунна ванна, не те, що сьогодні, в новобудовах, що б заощадити, встановлюють ці «бляшанки», називаючи їх потужним словом «сталева». Чавунні були завжди в пошані, радували нас своїми технічними характеристиками. Товста стінка довго зберігала тепло, також вона надавала потужності і фортеці. Здавалося, таку ванну нічим не пробити. Навіть зараз при пошуку купити ванну, можна швидко визначити, хоча б за вартістю, яка ванна краще і чим відрізняється. Чавунна, в рази більше коштує, ніж яка б то не було інша. Все це завдяки, знову-таки, своїми характеристиками. Ніщо не зможе побороти бажання мати можливість довше поніжитися в теплій ванні, бажання побути в тиші, поки ллється, а не вислуховувати барабанний дріб при наборі води. Нікому з нас немає необхідності довго пояснювати всю красу чавунною ванною.

Але час йде, емаль жовтіє, стирається, сколюється. І як це можна терпіти, при тільки що зроблене ремонті у ванній кімнаті? Так звичайно ніяк! Або купувати нову, або вибирати варіант реставрація чавунних ванн. І, як слід було очікувати, в цьому питанні, ми натрапляємо на деякі складності. А яким чином проводити відновлення? Які методи існують? І як правильно організувати ремонт чавунної ванни?

По-перше, необхідно визначити пошкодження і визначитися з бажаним результатом, тобто, зрозуміти, що ми хочемо, залатати або по максимуму надати нового вигляду.

По-друге, слід вибір, будете робити самі або все ж покличете фахівця.

Реставрація чавунних ванн. Ремонт, восстановленіеЕслі ви визначилися в своєму виборі, і шукайте спеціаліста, для якого реставрація чавунної ванни, є професією, вам необхідна консультація і подача заявки на ремонт. Після подачі заявки, можете розраховувати на швидке і якісне рішення потреби. І вже на наступний день ви зможете ніжитися в красивій теплій ванні.