Відновлення ванн, наливний акрил для ванн

Акриловая вставка в ванну Киев
Акрилова вставка в ванну Київ
8 Грудня, 2016
Реставрация ванн акрилом, вкладыш в ванну
Реставрація ванн акрилом, вкладиш в ванну
8 Грудня, 2016
Показать все

Відновлення ванн, наливний акрил для ванн

Восстановление ванн, наливной акрил для ванн

Одним зі старих способів відновлення ванн вважається холодна емалювання. В її процесі відбувається нанесення емалі в кілька шарів, на заздалегідь очищену і підготовлену поверхню. Цей метод простий, але і найдешевший. Хоча його так і не визнали в масах. Проблема в тому, що така реставрація зовсім не довговічна і не міцна. А ось наливний акрил для ванн, стрімко набирає популярність, так як практично не має недоліків попереднього способу.

У чому перевага Стакріл

При поновленні поверхні чавунною ванною, власник отримує відразу сантехніку два в одному: міцну і довговічну основу з чавуну, і відмінні властивості акрилового покриття. Всього цього домогтися можна навіть без покупки і заміни сантехніки на іншу, при тому що вона буде найновішою. Головне, що вже після поновлення верхнього шару, ванна придбає такі переваги:

– відмінну теплопровідність, з максимальним збереженням температури води;
– гладкість нанесеного шару, яке буде ідеально відштовхувати і не накопичувати бруд;
– надзвичайну міцність, адже термін експлуатації буде не менше 15 років;
– простоту в догляді, легко відмивати поверхню м’якими ганчірками з мильним розчином.
Відновлення ванн після того, як зноситься емаль верхнього шару, використовують різні види покривочних матеріалу, у яких свій певний склад. Кожен фахівець зможе порадити власнику, відмінний матеріал, який поєднає в собі і якість, і ціну. Безсумнівно, наливна ванна має ще гідності. Наприклад, ви зможете самостійно підібрати потрібний відтінок для покриття.

При виборі покриття враховуйте, що ті склади, які передбачають миттєвий результат висихання, будуть менш міцні за своїм зношування. А ось рідкий акрил, який за інструкцією буде сохнути кілька днів, зможе надати вам ідеально якісну поверхню для довгого користування.

Секрети довгого збереження новизни поверхні з акрилу

Безсумнівно, відновлена ​​ванна відразу виглядає ідеальною. Ніхто не подумає, що вона може швидко зіпсується. Але для того, щоб зберегти чистоту і блиск, варто дотримуватися основних рекомендацій. Покриття набагато міцніше і стійкіше до виникнення нових тріщин і подряпин, але при цьому воно легко деформується, може проломитися. Реставрація ванн, процес не з легких. Але ще більше варто постаратися, щоб зберегти поверхню цілої. Тому уникайте падіння на покриття великих і важких предметів. Вони можуть привести до появи відколів. По завершенню застосування ванни, краще насухо протирати її м’якою ганчіркою.

Не можна допускати сильних забруднень поверхні емалі, наливний акрил для ванн не потерпить сильнодіючих абразивних миючих засобів. Найкраще очищати поверхні стінок за допомогою легкого мильного розчину. Не можна замочувати білизну з білизною безпосередньо у ванні, а також краще не приймати ванну з ароматичними морськими солями. Всі ці кошти мають в своєму складі барвники.

Відновити і знову отримати гарну, чисту і блискучу ванну за допомогою рідкого акрилу, досить просто. Багато хто може це зробити навіть самостійно. Головне що потрібно – це повністю виконувати інструктаж і всі рекомендації. В іншому випадку, краще завжди звернеться за допомогою до майстрів, так як вони можуть це зробити без будь-яких дефектів за короткий час. Не варто купувати нову сантехніку, якщо можна оновити стару, і при цьому витратити в рази менше фінансових коштів.