Реставрація ванн акрилом, вкладиш в ванну

Восстановление ванн, наливной акрил для ванн
Відновлення ванн, наливний акрил для ванн
8 Грудня, 2016
Акриловое покрытие ванны, вставка в ванну
Акрилове покриття ванни, вставка в ванну
8 Грудня, 2016
Показать все

Реставрація ванн акрилом, вкладиш в ванну

Реставрация ванн акрилом, вкладыш в ванну

Реставрація ванн, процес досить поширений, і є кілька найпоширеніших варіантів, як змінити з’явилися дефекти на покриття ванни. Це можуть бути такі методи, як вставка в ванну, емалювання або ремонтування рідким акрилом. Розглянемо ці методи з урахуванням всіх передбачуваних недоліків і переваг.

Акриловий вкладиш – метод реставрації ванна у ванну

Акриловий вкладиш у ванну або ванна в ванну, як часто називають його в народі, виконується з акрилового полімеру. Товщина такого формування варіює в межах 7 мм. Виготовляють його за розмірами конструкції сантехніки, в яку будуть в наслідок його монтувати.
Для закріплення застосовують будівельну піну, вона ідеально зафіксує вкладиш. Виробники часто згадують про те, що реставрація ванн акрилом (вставкою) збільшить термін служби ще на 15 років. А ось організація, яка займеться процесом установки, зможе дати гарантований термін для експлуатації не більше року.

До головних позитивних показаннями варто віднести те, що монтажні роботи такої установки, займуть за часом не більше чотирьох годин. Як говорить майстри, що вже по закінченню доби, ванна стане придатною для прийняття водних процедур.

Що ж стосується непрямих недоліків, то їх небагато більше. По-перше, часто спостерігається невелике відшарування полімеру від стін ванни. Відбувається це, тому що поверхня самої сантехніки могла бути не рівною, або ж мати невеликі горбки. Всі ці явні недоліки ведуть до того, що під шаром вставки утворюються повітряні бульбашки. По-друге, вкладиш в ванну має всього можливих чотири колірні відтінки для обробки. При використанні не якісного акрилового матеріалу, дуже скоро ванна придбає непотрібний жовтуватий відтінок, і стане вразлива для подряпин, а це ні кому не сподобається.

Емалювання поверхні ванни

Реставрація ванн акрилом набагато популярніша, ніж відновлення способом емалювання. Другий метод передбачає попереднє, ретельне очищення поверхні, видалення іржі, а також знежирення стінок ванни. Майстри також нагрівають сантехніку до певної температури, і наносять кілька свіжих шарів емалі зверху. Середній термін служіння такого покриття близько 6-ти років. Гарантійний період роботи не більше 2-х років. Товщина оновленої емалі досягає 2 мм, залежно від поверхні сантехніки.

Позитивними сторонами такого способу, є невисока вартість, велика гама кольорів, без насичених яскравих і темних відтінків.

З недоліків варто відзначити не можливість використовувати ванну після поновлення близько семи днів. Якість емалі набагато гірше, ніж оригінальна заводська. По закінченню деякого часу, оновлене покриття почне відшаровуватися і стиратися. Поверхня не зможе бути ідеально гладкою.

Наливна ванна з стакріл

Стакріл – це матеріал, який виготовляють з рідкого акрилу. Його густота дозволяє розтікатися по всьому покриттю, заповнюючи навіть невеликі тріщини і вирівнюючи їх. Як і вкладиш в ванну, акрил рідкий має товщину близько 6 мм. Даний склад висихає при кімнатній температурі.

Реставрація ванн акрилом має кілька переваг: оновлена ​​поверхня стає повністю гладкою. Висохлий шар з Стакріл нагадує покриття заводських акрилових ванн.

Фахівці стверджують, що з недоліків такого методу варто виділити схильність до подряпин поверхні. Тому, після відновлення, варто дуже дбайливо ставитися до поверхні ванни. Скористатися ж сантехнікою за призначенням можна буде через п’ять днів після ремонту.