Реставрація акрилової ванни

Покраска ванны - как реставрировать ванну
Фарбування ванни – як реставрувати ванну
8 Грудня, 2016
Реставрация чугунных ванн. Ремонт, восстановление
Реставрація чавунних ванн. Ремонт, відновлення
8 Грудня, 2016
Показать все

Реставрація акрилової ванни

Реставрация акриловой ванны

Акрилові ванни, як і багато предметів користування, мають свій експлуатаційний термін. Згодом все може вийти з ладу. Цьому сприяють відколи, подряпини, тріщини і т.д. І для того щоб
впорається з такою проблемою досить купити нову ванну, або відреставрувати вже наявну. При наявності достатньої кількості матеріальних засобів, купити нову сантехніку кращий вихід. Адже ви зможете придбати сучасні моделі, які мають додаткові функції оснащення (підсвічування, джакузі). А ось для тих, хто не в змозі придбати нову річ, реставрація ванни найкращий варіант.

У чому полягає процес реставрації ванн

Відремонтувати стару, можна двома способами або придбати спеціальний акриловий вкладиш у ванну, або покрити спеціальним матеріалом поверхню ванни. Популярним і вельми надійним способом реставрації залишається акриловий вкладиш. Проводять його з полімеру двостороннього під розміри ванни. Верхній шар ідеально рівний і блискучий, він зрадить сантехнічного обладнання новизну. А от нижній шар акрилового полімеру розроблений таким чином, щоб приймати на себе всі навантаження під час вигину матеріалу. Силовий частиною обладнання залишиться, як і раніше каркас старої сантехніки.

Акрилові ванни – процес реставрації

Реставрація акрилової ванни

Головна перевага реставрації ванни в тому, що вам не доведеться на початку її демонтувати, а потім встановлювати нове обладнання. Весь процес краще надати професіоналам, які знімуть необхідні розміри і виготовлять акриловий вкладиш. Після цього, майстри привезуть виготовлений матеріал і вкладуть його в стару ванну, попередньо прикріпивши його на спеціальні засувки. Для того щоб відремонтована ванна придбала належний вигляд, всі краї будуть оброблені герметиком, щоб створювалася цілісність роботи. Реставрація ванни буде завершена після того, як вже встановлений вкладиш буде наповнений водою і простоїть так кілька годин. Головне, що при установці нового полімеру з акрилу, ні стіни, ні інші комунікації не постраждають. Майстри чітко встановлять бортики, і при необхідності проведуть точну прирізку бортів. Замовити покриття для ремонту ванни можна абсолютно будь-якого кольору. Таким чином, ви зможете прикрасити ванну кімнату незвичайною сантехнікою, і створити гарний інтер’єр.

Плюси і мінуси реставрації акриловим вкладишем

Якщо ви вирішили реставрувати свою сантехніку таким способом, варто дізнатися про всі можливі плюси і мінуси такого способу. Плюси:

– Акрилові ванни, відремонтовані за допомогою вкладиша, прослужать вам ще не менше 15 років.
– Акриловий полімер стійкий до будь-яких механічних пошкоджень.
– Згодом не відбудеться ніяких деформацій з відтінком обраного матеріалу.
– Вкладиш виготовляється з екологічно чистого матеріалу з антибактеріальним покриттям.
– Подібний матеріал має низьку ступінь провідності тепла, тому ванна буде довго зберігати і утримувати температуру води.
– Ремонт не займе багато часу.

Мінуси:

1. Відреставровані ванни з допомогою вкладиша чутливі до забруднень будь-якого типу, тому після кожного використання необхідно буде ретельно вимивати ванну.
2. Акриловий полімер занадто чутливий, тому на ньому дуже легко залишити подряпини. Щоб уникнути зіпсованості матеріалу, необхідно використовувати миючі засоби без агресивних кислот, а також використовувати м’якими губками і ганчірочками.
3. Реставрація ванни буде ускладнена, в процесі установки вкладиша для нестандартних форм або розмірів сантехніки.