Відновлення акрилових ванн різних форм, розмірів

Ванна в ванной. Купить акриловый вкладыш в ванну
Ванна у ванні. Купити акриловий вкладиш у ванну
8 Грудня, 2016
Наливная ванна отзывы в Киеве
Наливна ванна відгуки в Києві
8 Грудня, 2016
Показать все

Відновлення акрилових ванн різних форм, розмірів

Восстановление акриловых ванн разных форм, размеров

Як тільки ви придбали і встановили акрилову ванну, ваша кімната відразу перетворилася. Цей білосніжний колір (або чітко виділяється інший відтінок), блиск і ніяких тріщин і плям. Як же хочеться, щоб все це залишалася надовго. Звичайно, завжди можна відразу купити нову сантехніку, і знову радіти її виду. Але ж фінансові можливості не завжди можуть дозволити такі витратні покупки. Що ж робити в тих випадках, коли ваше обладнання втратило свій первісний вигляд? Коли з’явилися незначні, але добре видні тріщини? А якщо і зовсім спостерігаються відколи? Навіть в такому випадку ванна розміри свої не замінить, але загальний вид зіпсує.

Як відновити сантехніку з акрилу

Щож, купувати нове обладнання, грошей немає, але і купатися в старому вже не хочеться. В такому випадку, відновлення акрилових ванн можна буде зробити за швидке время.Сегодня існує два найпоширеніші методи реставрації ванн, якими це можна виправити:

Наливна ванна реставрація

Цей популярний спосіб швидко відремонтувати зіпсовану сантехніку. Метод повністю полягає в тому, що за допомогою рідкого акрилу майстер зможе відновити первісний вигляд верхнього покриття. Першим етапом стане очисні роботи, в процесі яких, робочий зніме повністю верхній шар емалі і знежирити всю зовнішню поверхню. Цей етап дуже важливий, тому що якщо десь припуститися помилки, акрил не схопиться і швидко зіпсується, і вам знову потрібно буде займатися відновлювальними роботами. Рідке наливное засіб, наливна ванна Київ, розроблено таким спосіб, що при наливанні його по поверхні могли повністю зникати неглибокі тріщини і нерівності. У тому випадку, якщо на ванні є занадто глибокі відколи, необхідно попередньо їх замазати, перш ніж використовувати акрил. Важливо, що при такому методі реставрації, ванна розміри і форми зовсім не важливі.

Сьогодні на світовому ринку можна знайти рідкий акрил абсолютно будь-якого кольору. Можливість провести відновлення акрилових ванн будь-яким відтінком має велике значення для формування єдиного інтер’єру. Завдяки певного кольору, ванна кімната перетвориться.

У процесі реставрації ванна буде наповнюватися кілька разів водою, щоб ідеально було виконано готовий результат. Відновлювальні роботи займуть декілька годин, точний час буде залежати від форм і розмірів самої сантехніки. Використовувати відреставровану ванну можна буде вже через два дні.

Вартість покриття поверхні рідким акрилом досить доступна, якщо приблизно враховувати ціну нового обладнання. Термін експлуатації оновленої сантехніки буде близько 10 років.

Вкладиш з акрилових полімерів.

По суті це готове за формою акрилове покриття, яке вкладається в основу старої ванній і прикріплюється спеціальним способом. Покриття виливають заздалегідь, попередньо знявши всі ванна розміри. Вкладиші з акрилу виготовляють не всіх форм.

Завдяки такому методу «ванна у ванну» поліпшуються технічні характеристики сантехніки (наприклад, зменшується гучність). Виготовляють вкладиші декількох поширених кольорів, що також буде вигідно для тих, хто хоче привнести в збиральну кімнату нові фарби.

Відновлення акрилових ванн, процес досить простий і швидкий. При цьому головною перевагою є недорога ціна, в порівнянні з покупкою нової сантехніки. Виглядати краще ванна реставрація після цього стане однозначно. Тому сміливо викликайте майстрів, які за лічений час врятують сантехніку і приведуть її в первинний зовнішній вигляд.