Реставрація ванн в Києві

home_renovate_pin

Київ

Охоплення всіх районів міста Києва. Безкоштовний виїзд майстра, оплата тільки за роботу і матеріали.
home_renovate_pin

Київска область

Всі послуги в Київській області. Виконання наданих видів робіт у всіх містах і селищах Київської області.
home_renovate_pin

Житомир

Всі послуги в Житомирській області. Виконання наданих видів робіт у всіх містах і селищах Житомирської області.
home_renovate_pin

Чернігів

Всі послуги в Чернігівській області. Виконання наданих видів робіт у всіх містах і селищах Чернігівської області.
home_renovate_pin

Вінниця

Всі послуги в Вінницькій області. Виконання наданих видів робіт у всіх містах і селищах Вінницької області.

Замовити реставрацію ванн в Києві

Комплексна реставрація ванн в Києві. Ми охоплюємо всі райони Києва, виконуємо в комплексі всі види робіт: наливна ванна (покриття ванни рідким акрилом), емалювання ванн, ремонт ванн - усунення сколів і тріщин, акриловий вкладиш "ванна у ванну".

 • Голосіївський район
 • Дарницький район
 • Деснянський район
 • Дніпровський район
 • Оболонський район
 • Печерський район
 • Подільський район
 • Святошинський район
 • Соломенський район
 • Шевченківський район

Для замовлення послуги заповніть форму нижче, або зателефонуйте на вказаний номер телефону в шапці сайту або на сторінці контактів. Менеджер обов'язково в найкоротші терміни зв'яжеться з вами для обговорення деталей замовлення та проведення необхідної консультації.

  Наливна ваннаЕмалювання ванниАкриловий вкладишУсунення сколів та тріщинТехнічне обслуговування джакузі

  Реставрація ванн в Києві

  Ремонт ванної в «хрущовці»: дві хороші можливості за ціною і якістю

  Настає час, коли життєво важливим стає ремонт ванної в «хрущовці», так як придбання нової сантехніки може собі дозволити не кожен. Та й який сенс оплачувати дорогу ванну, її доставку та установку, якщо можна вийти з положення набагато дешевшим способом? Реставрація ванн в Києві можна виконати якісно і швидко, якщо правильно вибрати матеріал і досвідченого фахівця.

  Ремонт ванної недорого виконується методом емалювання, при цьому є вибір між звичайною емаллю і рідким акрилом. Кожна з двох можливостей укладає в собі різні нюанси.

  Ключові особливості способів ремонту в маленькій ванній

  Якщо коротко позначити головні характеристики основних методів відновлення ванни, то вони полягають у тому, що:

  • емаль забезпечить відновлення зовнішнього вигляду не сильно зношеної ванни на кілька років. Такому варіанту, як правило, віддають перевагу власники недорогого житла, яке здається в оренду;
  • рідкий акрил гарантує повну реставрацію ванн з будь-якими, навіть з колосальними, дефектами. До цього способу вдаються в тих випадках, якщо ванною кімнатою збираються користуватися власники житла або їх родичі, наприклад, діти.

  Ремонт ванної недорого: варіант перший - фарбування емаллю

  Найдешевшою реставрацією ванни є нанесення на її поверхню емалі. Наскільки вистачить цього ремонту, залежить від того, яким чином нею будуть користуватися і доглядати. В принципі, при дбайливому ставленні і очищенні неагресивними миючими засобами, оновлена ​​сантехніка прослужить не менше двох років. Якщо ж на додачу до цього ремонт ванної в «хрущовці» виконаний за технологією і якісною емаллю, і при цьому ванна була не надто подряпана, то термін експлуатації може скласти до восьми років.

  Перевагами використання емалі, крім того, що ремонт ванної недорого обійдеться, можна вважати також те, що:

  • ремонт в маленькій ванній методом емалювання займає небагато часу. Фарбування емаллю ведеться в два шари і на це йде годину-дві, якщо у виконавця набита рука і є навик;
  • якісна емаль може висохнути до наступного дня, після чого ванній вже можна користуватися. Але слід зазначити, що якщо емаль бракована або не дуже якісна, то буває, що сохне вона протягом тижня. Сильно впливає на цей процес температура і вологість у ванній кімнаті;
  • ванна зовні оновлюється, блищить і стає гладкою, ніби нова.

  Ремонт в маленькій ванній: нюанси використання рідкого акрилу

  Рідкий акрил є хорошою можливістю відновити ванну з самої пошкодженою емаллю. Відмінною особливістю цього матеріалу можна назвати його пластичність і плинність. Це дає змогу покривати стінки ванни досить товстим шаром (близько 6 мм).

  Важливо також, що термін експлуатації відреставрованої ванни становить п'ятнадцять і більше років. З одним застереженням, що акрил буде високої якості, а фахівець, що виконує ремонт ванної в «хрущовці», буде майстром і в точності виконає всі необхідні за технологією етапи. Плюс такої ремонт ванною недорого коштує, порівняно з покупкою нової ванни і оплатою супутніх робіт (доставка, монтаж, демонтаж).

  Ремонт в маленькій ванній за допомогою рідкого акрилу також примітний рядом сильних сторін:

  • надійністю реставрації - акрил повністю відновлює емаль, закладаючи глибокі відколи, сильні тріщини або подряпини, включаючи іржаві розлучення;
  • здатністю поєднуватися з будь-яким матеріалом, будь-то сталь, чавун або полімер;
  • унікальністю відновлення ванни з точки зору її стійкості до зношування, корозії, механічних впливів і навантажень.