Відновлення ванн в Києві

Реставрація ванн с.Рокітне Київська обл. (Відео)
7 Грудня, 2016
Ефективні технології відновлення ванн
7 Грудня, 2016
Показать все

Відновлення ванн в Києві

Ми раді вітати Вас, і зробимо все можливе, щоб Ви якомога швидше знайшли відповіді на свої питання і якісно вирішили всі потреби призвели в нашу компанію!

VANN-SV з 2007 року працює, надаючи послуги в сфері будівельних ремонтно-оздоблювальних робіт. Одним з напрямків діяльності, є відновлення ванн. За кілька років роботи в цій галузі наші фахівці стали справжніми професіоналами, здатними виконати завдання будь-якої складності, навіть якщо на перший погляд, вони здаються нездійсненними. Великий досвід був придбаний, надаючи послугу, відновлення ванн в Києві. Велика кількість будинків в цьому місті були побудовані 30-40 років тому, і за такий великий проміжок часу ванни втратили свій гарний вигляд і вимагають догляду або ремонту.

Коли проводиться ремонт у ванній кімнаті, часто люди постають перед вибором – купувати нову або скористатися послугою відновлення ванн. І кожен з нас розуміє, що добротну чавунну ванну не зовсім правильно змінювати на тонку металеву або пластикову. Особливо з розумінням того, що зі старої ванни можна зробити абсолютно нічим не відрізняється від нової. Єдине питання – ціна рішення. Звичайно ж, відновлення ванн в Києві набагато дешевше, ніж покупка.

Наші консультанти завжди на зв’язку і готові провести консультацію, допомогти у виборі послуги визначивши Вашу потребу, а майстри, в найкоротші терміни виїхати за Вашою заявкою, і зробити ремонт. Ми надаємо гарантію на всі види робіт, використовуємо тільки високоякісні матеріали – нас рекомендують!

Красива ванна – це не просто елемент декору нашої квартири або будинку. Кожному з нас час від часу хочеться полежати в теплій, повної мильної піни ванні, абстрагуватися від зовнішніх проблем, одним словом розслабитися. Завжди викликає посмішку бовтатися у ванній малюк, який представляє себе капітаном, впокорюючим моря. Але все це аж ніяк не можна здійснити в іржавої, шорсткою, покритою сколами і тріщинами ванній.

Відновлення ванн може бути застосована в різних випадках і до різних виробів:

– Реставрація душових піддонів;

– Відновлення джакузі;

– Реставрація чавунних ванн;

– Ремонт акрилових, сталевих ванн.

Існує безліч видів ванн, як і матеріали, з яких вони виготовляються, різні. Тому майстри використовують різноманітні методи відновлення. Наприклад, метод наливної акрилу можна застосувати і до керамічної умивальника. Залежно від ступеня пошкоджень і матеріалу, з якого виготовлена ​​ванна, застосовується той чи інший вид реставрації. Наші фахівці виконують різні технології відновлення ванн:

– Усунення сколів і тріщин;

– Емалювання ванн;

Наливна ванна, наливний акрил;

– Акриловий вкладиш у ванну, ванна у ванні.

Кожен з видів ремонту відмінний від іншого і вимагає різного підходу у виконанні, має різну вартість і в кінцевому підсумку має різний зовнішній вигляд. Незалежно від того який вид ванни у вас, і яка необхідне відновлення ванн, ми зможемо допомогти і вирішити будь-яке завдання – виконуємо повний комплекс даних послуг, працюємо за низькою вартістю, гарантуючи найвищу якість, – тому з нами вигідно мати справу.

Наша компанія – ВАШ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!