Усунення сколів та тріщин ціна

how_it_works_11

Усунення сколів та тріщин

Вартість даної реставрації варіюється в залежності від складності - прості відколи, подряпини і тріщини дешевше, складні пробоїни, поточні тріщини - дорожче.
 • Матеріал: різний
 • Термін служби: більше 3 років
 • Метод нанесення: різний
 • Час висихання: 24 годин
 • Вартість, низька складність: до 800 гривень
 • Вартість, висока складність: до 1500 гривень
ЗАМОВИТИ

Виконуємо роботи:

 • Київ
 • Київська область
 • Житомир
 • Житомирська область
 • Чернігів
 • Чернігівскьа область
 • Вінниця
 • Вінницька область

Усунення сколів та тріщин - найпростіший, на перший погляд, і дешевий спосіб - реставрація ванн. Вартість в середньому коливається від 800 грн. до 1500грн., в залежності від складності виконання. Обов'язково слід пам'ятати, що реставрація ванни, ціна мінімальна, дефект усувається, але цим методом ніхто не зробить ванну нової. На місці усунення сколів і тріщин залишаються видимими відмінності в кольорі. Якщо невеликі плями влаштують вас як замовника, то це буде найкращим способом економії коштів при реставрації ванн.

Відновлення ванни: ціна усунення сколів і тріщин

Будь-яке сантехнічний виріб рано чи пізно втрачає вигляд новизни, піддається зносу. Якщо на поверхні акрилової ванни, піддону душової кабіни з'явилися подряпини, тріщини і відколи, їх можна усунути найдешевшим способом. Пропонується фрагментарна реставрація ванн, ціна якої значно нижче повноцінного оновлення покриття. Наша компанія надає такі послуги професійно, із застосуванням ефективних технологій і довговічних полімерних матеріалів. Замовте нам доступне відновлення ванни: ціна ремонту не обтяжить сімейний бюджет, дозволить заощадити кошти. Усувати тріщини і відколи, які з'явилися на акриловому покритті, необхідно. Це потрібно для підвищення міцності сантехнічного вироби, поліпшення гігієнічності водних процедур. Особливо важлива цілісність і рівність поверхні ванни для сімей з маленькими дітьми. Тому якщо потрібно здійснити ремонт ванною недорого, пропонуємо Вам скористатися професійними послугами нашої компанії.

how_it_works_22
how_it_works_33

Відновлення ванни: ціна найвигідніша

Наші фахівці мають відмінні професійними навичками і широкою базою знань про всі прогресивних методах ремонту ванн, душових кабін. Багатий практичний досвід дозволяє нам безпомилково визначати найбільш оптимальні варіанти для повернення цілісності і міцності сантехнічних покриттів. Перш ніж приступити до ремонту, співробітники нашої компанії аналізують загальний стан пошкодженої поверхні. Визначаємо, яка найкраще підійде реставрація ванн, ціна встановлюється індивідуально. Замовте нашої компанії ефективне усунення дефектів поверхні ванни, душового піддону! Гарантуємо Вам такі вигідні переваги: 1. Для роботи застосовуємо найбільш якісний матеріал. Це рідкий акрил, за допомогою якого швидко і надійно відбувається відновлення ванни (ціна даної суміші підбирається найбільш прийнятна). Всі використовувані засоби мають сертифікат якості. 2. У процесі оновлення сантехніки строго дотримуємося технологічних вимог, виконуємо всі поетапно, за європейськими стандартами. Здійснюємо ремонт ванною недорого, акуратно, максимально оперативно. 3. Відповідально підходимо до виконання підготовчих робіт - ретельно шліфуємо, чистимо, відмиванням, правильно наносимо реставраційну суміш. Забезпечуємо повернення герметичності, міцності, функціональності поверхонь сантехнічних виробів.

Реставрація ванн - ціна мінімальна, умови оптимальні

Надаємо клієнтам найбільш вигідні умови, які дозволяють заощадити гроші, але при цьому не втратити якість. Виконуємо гарантовано довговічний ремонт, контролюємо технологічність процесу на всіх стадіях. Акрилова емаль забезпечує міцність і гладкість для відремонтованої сантехніки, але важливо правильно застосовувати даний матеріал. Спочатку більш вигідною є професійна реставрація ванн, ціна якої не настільки висока, і при цьому у Вас буде стовідсоткова впевненість в успішному результаті. У нашій компанії працюють виключно кваліфіковані, досвідчені майстри. Звертайтеся до нас - усуваємо з поверхні сантехніки подряпини, тріщини, відколи будь-якої складності. Виконуємо високоякісне відновлення ванни, ціна послуг доступна. Клієнти залишають відмінні відгуки про роботу наших майстрів, сервісі і результати реставрації. Якщо Ви бажаєте зробити ремонт ванної недорого, з гарантіями тривалої і бездоганної служби сантехніки, наша компанія повністю реалізує Ваші побажання.

4