Реставрація акрилової ванни джакузі по вул.Драгоманова (фото)

Реставрация ванн - о нас лучшие отзывы
Реставрація ванн – про нас найкращі відгуки
7 Грудня, 2016
ванна, ванная, ванны, ванные, ванны акриловые, ванны киев, ванна киев
«Перетворення» ванни – шлях до досконалості!
7 Грудня, 2016
Показать все

Реставрація акрилової ванни джакузі по вул.Драгоманова (фото)

Адреса: вул. Драгоманова, будинок 17
Замовник: Людмила
Вид робіт: Нестандартна реставрація. переобладнання
кутового джакузі на стандартну кутову ванну.
Відгук клієнта: роботою майстрів дуже задоволена, роботи виконали в обумовлені терміни, якість мене влаштовує повністю, хоч я і переживала в зв’язку з переробкою з джакузі в звичайну ванну. Ця реставрація ванни з’їла багато моїх нервів, але я тепер не шкодую про це. Я готова рекомендувати цих хлопців всім, хто потребує ремонту і відновлення ванн. Дякуємо!

Опис:
Роботи справили 14.02.2016 року. Ми отримали замовлення на реставрацію ванни за тиждень до зазначеної дати виконання. Замовлення надійшло від Ткаченко Людмили, яка мешкає за адресою вул. Драгоманова, д.17. Жінка досить сильно переживала і сумнівалася. Сумніви поширювалися на тему відновлювати, реконструювати чи ванну або купувати нову. Такі сумніви досить поширене явище серед потенційних клієнтів, але після роздумів і аналізу вартості нової ванни аналогічної якості Людмила прийшла до висновку реставрувати ванну, скориставшись послугами нашої компанії.
Ця реставрація ванни, є нестандартною. Перед майстрами стояло складне завдання зі зміни ванни – з джакузі переробити в стандартну кутову ванну. Взагалі роботи з кутовими ваннами самі по собі є більш складними в порівнянні з стандартними, і такий вид, як джакузі, складності тільки додає.
Представляємо вам перелік з коротким описом робіт, що проводив на цій реставрації кутовий ванни:

[border ]

демонтаж ванны для реставрации

Демонтаж ванны

отсоединение форсунок джакузи для реставрации ванны

Отсоединение форсунок

Заклейка отверстий для восстановления ванны

Заклейка отверстий

Шпаклевание отверстий

Шпаклевание отверстий

[border ]

Демонтаж ванни
Демонтаж ванни, на перший погляд, процес не складний, як то кажуть «ламати, не будувати», але обмежений простір ванної кімнати гальмує роботу, змушуючи майстрів докладати додаткові зусилля. Будь-майстер знає, іноді підготовка до роботи займає більше часу, ніж сама робота. Так і в цьому випадку реставрації ванни, фото додаються, робота – це десять відсотків за часом від підготовки.

Процедура відключення форсунок джакузі, а також мотора від ванни
Після демонтажу з’являється доступ до прихованого низу ванни, де і знаходяться місця скручування форсунок зі стінкою джакузі. Від’єднавши мотор, майстри отримали доступ до отворів у ванні, які в процесі реставрації була необхідність закрити. Таким чином, у майстрів з’явилася можливість перейти до наступного етапу відновлення.

Заклеювання отворів від форсунок епоксидною смолою і скловолокном
Поєднання епоксидної смоли і скловолокна – це, мабуть, найкраще рішення в таких роботах. Сила і фортеця такого з’єднання дозволяють бути впевненими в надійності заклеєних отворів на довгі роки служби ванни.

[border ]

Шпаклевание отверстий ванны

Шпаклевание отверстий

Полировка поверхности ванны

Полировка ванны

[border ]

Шпатлювання отворів від форсунок
Наступним етапом ремонту ванни, є шпатлювання заклеєних отворів від форсунок джакузі. Час висихання шпаклівки відбувається протягом 20-ти хвилин. Після цього можна переходити до іншого етапу реконструкції.

Шліфування застиглої шпаклівки
Якість шліфування застиглої шпаклівки визначає подальший зовнішній вигляд поверхні ванни – буде вона крива і горбата, або буде радувати око своєю витонченістю форм і глянсовим блиском.

Полірування поверхні акрилової ванни-джакузі
Процес полірування всієї робочої поверхні ванни спеціальним матеріалом для полірування акрилових ванн – це черговий відповідальний етап, який теж визначає майбутній зовнішній вигляд реставрується ванни. Висихання поліролі відбувається протягом 10 хвилин з моменту нанесення.

Мийка поверхні ванни водою
Промивши ванну водою майстер перевіряє її на предмет шорсткостей і нерівностей, які можуть негативно вплинути на остаточний зовнішній вигляд.

Сушка поверхні
При сушінні поверхні майстер додатково перевіряє ванну на дефекти і приступає до наступного етапу реконструкції.

[border ]

Мойка ванны

Мойка ванны

Покраска ванны

Покраска ванны

[border ]

Знежирення поверхні розчинником 647
Знежирення поверхні теж важливий етап, без якого ванна не придбає потрібного зовнішнього вигляду. Існує велика ймовірність того, що нанесена фарба не прилипне належним чином до поверхні і потріскається, в тому випадку, якщо ванну не знежирити.

Установка ванни на своє робоче місце
Коли ванна пройшла всі етапи реконструкції: зняття форсунок, забивання отворів, шпаклювання, шліфування, поліроль, мийка і знежирення, можна зробити монтаж ванни на своє робоче місце, де в подальшому господарі ванни насолоджуватимуться, ніжачись в теплій воді.

Фарбування ванни білою емаллю для акрилових ванн
Фарбування ванни – це заключний етап даної реконструкції. Як видно на фото ванна придбала необхідний зовнішній вигляд, який без побоювання можна назвати красивим. При фарбуванні була використана біла емаль для акрилових ванн. Процес висихання емалі на ванною зайняв близько трьох годин, але майстри попередили господиню, що користуватися нею можна буде тільки через добу, так як крім емалі повністю ствердіти і придбати всі свої властивості повинні були і епоксидної смоли, якою закривали отвори, і шпаклівка.

Загальна вартість всіх реставраційних робіт склала 2200грн.
Якби Людмила вирішила купити нову ванну, то вартість аналогічної становила б близько 10000грн.
Ви можете подивитися на фото процес реставрації ванни і переконатися, що результат перевершує всі очікування – ванна, як нова.
Висновки робити вам самим, але якщо вам необхідно відновлення ванн, наші майстри в найкоротші терміни перетворять вашу ванну, принаймні в таку, яка мало чим поступатиметься нової.

1-rectavracija-vann-foto-dragomanova-17