Відновлення акрилових ванн

наливная ванна киев, наливная ванна
Наливна ванна Київ – як спосіб реставрації
8 Грудня, 2016
ванная киев, акриловые ванны, акриловые ванны отзывы
«Ванне» питання: догляд і методи реабілітації
8 Грудня, 2016
Показать все

Відновлення акрилових ванн

ремонт акриловых ванн, восстановление ванн

Ще зовсім недавно, одним єдиним способом зробити відновлення ванн, була заміна старої ванній на абсолютно нову. Тепер же, завдяки прогресу і все більш затребуваним матеріалами, приходить на допомогу акрил в рідкому стані, який, можна сказати, в досить швидкі терміни замінить, стару пожовклу, іржаву ванну, на майже нову, сяючу і гладку. Ремонт акрилових ванн з відновлення проходить легким способом, а терміни використання в подальшому збільшуються в два рази.

Реставрація ванн за допомогою акрилу

Як вище згадувалося, реставрація ванн, буде проходити за допомогою акрилу, в рідкому стані. Що являє собою наливна ванна Київ? Ви, напевно, вже обговорювали питання, чи це наливна рідина, яка володіє високощільною емаллю, що складається з двох компонентів, сама основа і затверджувач. Дуже часто, воно має назву «Стакріл», який завжди можна знайти в будівельному магазині або магазині сантехніки. Наливна акрил, для того щоб здійснювалася, реставрація ванн, Київ завозить в магазини своєчасно, продавці стежать за термінами придатності, щоб Ваше відновлення ванн, було з якісного матеріалу.

Такий вид акрилу, відмінно справляється зі своїм призначенням. По-перше, застосувавши його, Ви отримуєте все ті ж властивості, що виконує і звичайні акрилові ванни (гладкість зовні, хороша теплопровідність, легкий догляд за ванною, міцність і стійкість до відколів, тріщин, забруднення), а по-друге за ціною воно менш затратно, ніж купувати нову ванну.

Щоб успішно закінчити розпочату справу – реставрація ванн, Київ, в тому числі і інші фірми міст України, радять всім споживачам, для початку позбутися від забруднення на старій ванні. А саме, прибрати подряпини, повозиться трохи зі шліфуванням тріщин, знежирити поверхню старої ванни.

Потім, звичайно для того, щоб виконати ремонт акрилових ванн, потрібно домогтися потрібної температури, тому як на холодну ванну, ніхто рідкий акрил завдає, він просто не застигне. Щоб привести ванну в потрібну нам температуру, досить набрати теплої води і дати постояти набратой ванні 5 хвилин, через час злити воду і висушити ванну.

Відновлення ванн: етапи нанесення акрилу

Наступним кроком буде нанесення рідкого акрилу на стару ванну. Але попередньо потрібно закрити слив, щоб все не виливалося в труби і не зробило надалі «великого» ремонту з величезною витратою грошей. Для цього можна закрити слив спеціальним приладом, або ж скотчем, внизу від’єднавши ванну від труби, що веде в каналізацію і приєднанням посуду, можна пластикового стаканчика. Чи вирішено проблему, наступним кроком для відновлення ванн буде нанесення рідкого Стакріл на поверхню старої ванни, рівномірними кількостями по всьому периметру.

Як правильно зробити ремонт акрилових ванн?

Реставрація ванн проходить акуратним способом нанесення рідкого акрилу смужками від початку бортиків до середини ванни, для утворення шару в 4-6 см. При цьому, зупиняти і підсушувати акрил, або дивитися, як він стікає довго не можна, все тривалий час розподіляти рівним шаром, зафарбовуючи старий шар ванни. Роблячи ремонт акрилових ванн, переміщайтеся вздовж бортів по спіралі, для швидкого розподілу рідини по всій поверхні.

Реставрація ванн такого виду є досить економічним рішенням для господарів будинку або квартири, оскільки, це набагато дешевше, ніж ціна нової сантехніки. Як приклад, можна сказати, що на ванну, площею в 1,5 м. Кв. розраховується приблизно 3, 5 кг. акрилу.

Що відносно роботи за часом, час піде не так уже й мало. Виконана на совість, приблизно о 2 годині, відбувається така послуга, як реставрація ванн. Київ, як місто, що має майстрів своєї справи по всіх областях і в центрах, гарантує свої роботи по акрілорованіі ванн на використання їх без ремонту, близько 2-3 років, але при дбайливому ставленні до ванни, простояти така робота може близько 15 років, а то і більше. Висихає ванна протягом 1-4 діб, залежить цей термін від конкретного виду акрилу.