Наливна ванна ціна

how_it_works_11

Чому потрібно замовити наливну ванну?

 • Матеріал: Пабрек (Pabrec), Пластол (Plastol), Рестванна
 • Строк служби: более 10 лет
 • Метод нанесення: налив
 • Виконувані роботи: підготовка: шліфування, мийка, сушка, знежирення, демонтаж сифона. Нанесення акрилу методом наливу.
 • Час висихання (повне затвердіння акрилу з введенням в нього затверджувачем):
 • - 36 годин при температурі не нижче +25 градусів С
 • - 42 години при температурі не нижче +20 градусів С
 • - 48 годин при температурі не нижче +17 градусів С
 • Вартість: 2200-2400 гривень
 • Повторна реставрація: 250 гривень
ЗАМОВИТИ

Виконуємо роботи:

 • Київ
 • Київська область
 • Житомир
 • Житомирська область
 • Чернігів
 • Чернігівскьа область
 • Вінниця
 • Вінницька область

Наливний акрил, ціна середня в порівнянні з іншими видами послуг по реставрація ванн. Цей спосіб користується найбільшою популярністю, багато в чому завдяки своїй універсальності. Всю широту спектра використання можна застосувати для реставрації ванн з чавуну, металевих, акрилових ванн, джакузі, душових кабін, одним словом ванн всіх форм і розмірів. Всі роботи по наливному способу виробляються швидко і ванна готова до використання вже на наступний день після ремонту. Виглядає як нова, наливна ванна, ціна якої в рази нижче вартості навіть найдешевшої нової.

Тому що краще немає!

Розвиток сучасних технологій дозволяє економити бюджет, ремонтуючи зношену сантехніку високоякісними матеріалами. Досвідчені фахівці нашої компанії професійно надають послуги реставрації сантехнічних виробів. Практичний спосіб відновлення естетичності, міцності покриття - наливна ванна, ціна ремонту виправдана довговічністю, стильністю оновленої поверхні. Пропонуємо замовити реставрацію сантехніки з цього надійному методу. Використовуйте відмінну можливість застосувати найкращий наливний акрил для ванни, ціна якого прийнятна. У той же час вартість полімерної суміші не найдешевша, так як застосовуємо матеріали перевірених виробників. Важливо використовувати сертифіковані засоби, коли проводиться наливна ванна (Київ), ціни акрилу відповідають якості.

how_it_works_22
how_it_works_33

Наливна ванна - ціна справедлива, якість відмінна!

Наші послуги з реставрації ванн рідким акрилом базуються на індивідуальному підході до замовлення кожного клієнта. Якщо Ви помітили дефекти на поверхні сантехнічного вироби, пропонуємо прогресивні способи вирішення даної проблеми. Відновлення краси і міцності покриття сучасними матеріалами набагато раціональніше покупки нової сантехніки. Вигода професійного ремонту наливних способом полягає в таких перевагах: 1. Забезпечення максимально ефективного результату, надання надійних гарантій якості. Наші клієнти застраховані від несподіванок, непередбачених витрат. Коли виконується наливна ванна, ціна реставрації прозора, обгрунтована з самого початку. Немає ризику, що в процесі робіт доведеться порушити цілісність підлогового покриття, прилеглих стін, труб, змішувачів. Адже даний метод не вимагає демонтажу старої сантехніки. 2. Якщо в якості матеріалу для відновлення вироби застосовується якісний наливний акрил для ванни, ціна такої реставрації окупиться тривалої і бездоганною службою відремонтованої сантехніки. Важливо тільки дотримуватися нескладних правил експлуатації і догляду за акриловою поверхнею. Ощадливі господарі відзначають, що на миючих засобах можна економити після того, як проведена наливна ванна (Київ). Ціни звичайних гелів для посуду або рідкого мила невисокі - саме такі речовини підходять для догляду, так як акрил сам по собі має властивість відштовхувати забруднення. 3. Ванна кімната набуває неповторно стильний, привабливий інтер'єрний акцент. Відремонтовану наливним способом ванну не відрізнити від нового акрилового вироби, вартість якого висока. Замовте наливну ванну - швидко і без зайвих витрат Ви отримаєте гарне, зручне та функціональне сантехнічний виріб.

Наливний акрил для ванни: ціна і майстерність

Якщо в якості методу реставрації сантехніки обрана наливна ванна, ціна включає оплату послуг кваліфікованих фахівців. Довірте цю роботу нашої компанії - Ви можете бути впевнені в чудовому результаті ремонту. У нашому колективі працюють майстри з цінним практичним досвідом і твердими знаннями всіх нюансів технології процесу. Клієнти високо відгукуються про уміннях, сервісі, консультаційному супроводі співробітників нашої компанії. Фахівці ретельно проводять підготовчі роботи, професійно використовують наливний акрил для ванни, ціна якого обгрунтована бездоганною якістю. Вигода такого способу реставрації полягає і в тому, що весь процес займає зовсім мало часу. Замовляйте у нас професійний ремонт за методом «наливна ванна» (Київ): ціни демократичні, якість відмінна!

4