Фарбування ванни – як реставрувати ванну

Ремонт-реставрация ванны акрилом
Ремонт-реставрація ванни акрилом
8 Грудня, 2016
Реставрация акриловой ванны
Реставрація акрилової ванни
8 Грудня, 2016
Показать все

Фарбування ванни – як реставрувати ванну

Покраска ванны - как реставрировать ванну

Завдяки сучасним методам реставрації ванн, це перестало бути складною проблемою для людей. Сьогодні зробити це просто і значно легше, ніж раніше, при цьому, такий процес ще буде і не дорогим, ніж покупка і монтаж нової сантехніки. Не варто турбуватися про питання: як реставрувати ванну? Достатньо зателефонувати майстру, і чекати, коли ваше обладнання придбано новий вид.

Реставрація за допомогою акрилу дуже вигідна. В першу чергу, вам не потрібно буде повністю демонтувати стару ванну, і монтувати нову. Ви зможете уникнути всіх необхідних ремонтних робіт, після оновлена ​​сантехніки. По-друге, відновлення ванни буде вироблено в стислі терміни, і не розтягнеться на кілька тижнів. Ви дуже швидко отримаєте оновлену сантехніку, і з задоволенням зможете прийняти ванну.

Коли потрібно реставрувати ванну, і як це відбувається

Реставрація сантехніки знадобиться тільки тоді, коли первісний вигляд ванни вже втратив свій колір, з’явилися дірки, тріщини, відколи. Також про необхідність ремонту повідомить і шорстка на дотик поверхню ванни.

Сьогодні в магазинах будівельних наданий широкий асортимент різних фарб, які підійдуть для реставрації ванн. Ті, хто не стикався ніколи з цією справою, зможуть просто загубитися в цьому кількості матеріалів. Тому так важливо довіриться професіоналам своєї справи, які зможуть за короткий часовий відрізок не тільки підібрати потрібне види матеріалів, але і закінчать ремонт. Адже питання про те, як реставрувати ванну, у фахівця просто не виникне.

Вибирають матеріали працівники, також грунтуючись на фінансових можливостях замовника. Адже на ринку представлені різноманітні акрилові фарби, які мають своє значиме якість і ціну. Так можна знайти матеріали з дорого класу, але які не будуть приносити ніяких проблем з нанесенням, і висохнуть за рекордну кількість часу. Але є і подібні фарби, які допоможуть добре відремонтувати сантехніку, але в процесі як буде відбуватися фарбування ванни, можуть виникати не однорідні патьоки, пухирці та інші неприпустимі речі. Звичайно, тільки досвідчений професіонал зможе впоратися з таким матеріалом і зробити все на вищому рівні.

Фарбування ванни – як реставрувати ванну

Підготовка ванни і нанесення акрилу

Перш ніж приступати до самої роботі з нанесення наливної акрилу, так званого методу наливна ванна на металеву основу, необхідно провести якісні зачисні роботи. Для цього майстер при взаємодії зі спеціальними засобами, зачистить основу ванни, до потрібного стану. Також обов’язково варто, перш за все, обробити тріщини і склоки шпаклювальними засобами. Робочий обов’язково повинен зняти зливну систему, на час поки буде наносити фарбу. Звичайно, тільки фахівець не буде задаватися питанням, як реставрувати ванну.

Наносити акрил працівник буде в кілька етапів. Перша частина матеріалу буде досить жорсткою, вдруге акрил буде рідким. Як правило, час на затвердіння буває дещо меншому, ніж вказано в інструкції. Тому варто стежити за цим в процесі роботи.

Наносять акрил, поступово наливаючи рідина від краю ванни. Важливо в цей час розподіляти фарбування рівним шаром по всій поверхні сантехніки, щоб отримати ідеальний результат в кінці. Спочатку починають обробляти всі бортики, а вже потім переходити до нижньої частини. Фарбування ванни проводиться круговими рухами.

Реставрувати ванни досить трудомісткий і уважний процес, але досить доступний з фінансової токи зору, ніж покупка нової сантехніки. Щоб робота була виконана ідеально, краще покликати професіоналів своєї справи.