Наливний спосіб реставрації ванн – гарантія міцності

Ефективне застосування наливного акрилу для ванни
9 Червня, 2017
Ефективні способи відновлення акрилових ванн
14 Червня, 2017
Показать все

Наливний спосіб реставрації ванн – гарантія міцності

Надійність і довговічність – ці вимоги пред’являються до сучасного ремонту сантехніки. Наливний спосіб реставрації ванн, душових піддонів найкраще підходить для відновлення зношених поверхонь. Даний метод заснований на застосуванні перевіреного, безпечного для здоров’я матеріалу. Оновити покриття ванни наливним акрилом означає гарантовано продовжити термін експлуатації сталевого, чавунного, акрилового виробу.

На сьогоднішній день придбати якісну реставраційну суміш нескладно, сучасними полімерами ведеться активний продаж. Наливний акрил для ванн, за рекомендаціями фахівців, варто купувати від відомих торгових марок. Матеріали повинні бути сертифіковані, відповідати державним і світовим стандартам. Високоякісний акрил забезпечить відремонтованої ванні бездоганну рівність, стильний вигляд, необхідну гігієнічність.

Вибір матеріалу для покриття ванни наливним акрилом

Технічні характеристики рідкого акрилу роблять його практично ідеальним матеріалом для виробництва і ремонту сантехніки. Його відрізняє стійкість до значних навантажень, механічних впливів, зносу. При реставрації поверхні наливним методом оптимальна по густоті суміш самостійно стікає і розрівнюється на всій поверхні. Формується новий шар достатньої товщини, що не тільки зміцнює виріб, але і робить його теплим, приємним для шкіри, нескользящим.

Наливний спосіб реставрації ванн є дуже зручним і фінансово вигідним, адже не потребує додаткових робіт по демонтажу старої і встановлення нової сантехніки. Покриття ванни наливним акрилом дозволяє отримати виріб, який знаходить блиск новизни, стає стильним акцентом інтер’єру. Якщо нанести чистий акриловий склад, то сантехнічна поверхню буде сніжно-біла. Крім того, є можливість створити індивідуальний відтінок, для цього багато варіантів кольорів пропонує спеціалізована продаж. Наливний акрил для ванн крім естетичного ефекту характеризується помітними експлуатаційними перевагами.

Переваги наливного способу реставрації ванн

І фахівці, і користувачі відзначають: для якісного ремонту сантехніки необхідно використовувати надійний рідкий акрил. Якщо вибрати хороший матеріал і професійно виконати оновлення постарілій поверхні, то значно покращитися стан вироби:
• в’язка і щільна суміш утворює абсолютно рівний і гладкий шар. Після застигання акрилової поверхні ванну не відрізниш від нової. Немає патьоків або слідів інструментів – недоліків, які часто бувають при емалювання;
• покриття відрізняється мінімальної пористістю. Наливний спосіб реставрації ванн оберігає від поширення грибків і бактерій. Такий варіант ремонту відмінно підходить сім’ям з маленькими діточками, поверхня відповідає високим санітарно-гігієнічним вимогам;
покриття ванни наливним акрилом полегшує догляд за сантехнікою. Поверхня легко миється за допомогою звичайного рідкого мила. На ній не виявляються сліди від патьоків води, корозії;
• покрита акрилом ванна набагато довше тримає тепло, ніж сталеве або чавунне виріб. Якщо купити хороший реставраційний матеріал, який пропонує продаж, наливний акрил для ванн забезпечить тривалі і приємні водні процедури. При щоденному використанні відновленої сантехніки декількома людьми, відремонтована поверхня буде радувати міцністю і свіжим видом не менше 15 років.