Наливна ванна – економний спосіб оновлення сантехніки

Ремонт ванної: види сучасної реставрації
7 Грудня, 2016
Реставрация ванн - о нас лучшие отзывы
Реставрація ванн – про нас найкращі відгуки
7 Грудня, 2016
Показать все

Наливна ванна – економний спосіб оновлення сантехніки

Наливна ванна дозволяє повернути привабливість і герметичність сантехнічним виробам. Причому ефективність такого ремонту як наливна реставрація ванн гарантує унікальний матеріал. Наливна акрил для ванни має високі технічні характеристики, а його низька собівартість максимально здешевлює реставраційний процес.

Десять пунктів – про головне

Ось основна інформація про наливному методі:
1. Після затвердіння акрил покриває ванну емальованим шаром, товщина якого становить від шести до чотирьох міліметрів.
2. Ванна набуває високу ступінь стійкості до навантажень, герметичності і стійкості до зношування.
3. Після реставрації збільшується термін експлуатації ванни від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти років. За умови правильного поводження і обслуговування відреставрованої поверхні.
4. Витрата матеріалу при використанні акрилу в середньому всього три-три з половиною кілограми.
5. Широка палітра акрилових тонів забезпечує вибір практично на будь-який смак.
6. Після реставрації прийняти ванну можна вже через один або два дні. Це залежить від товщини нанесеного шару і температури повітря у ванній кімнаті.
7. Полірування емалі робить оновлену сантехніку глянсовою, з рівною і приємною на дотик поверхнею.
8. Наливна ванна абсолютно безпечна для здоров’я людини, що підтверджується відповідними сертифікатами та дозволами.
9. Наливна реставрація ванн починається з підготовки старої ванни шляхом її очищення від відколів, тріщин, іржі, вапняного осаду.
10. Наливна акрил для ванни наноситься на очищену і знежирену поверхню і, стікаючи по стінках ванни, покриває її суцільним шаром.

Технологія виробництва

Можна піти двома шляхами. По-перше, спробувати зробити реставрацію способом наливний ванни самостійно (дешево, сердито, а результат непередбачуваний). По-друге, замовити професійну послугу у кваліфікованих фахівців. У будь-якому випадку головним виступає дотримання технологічного процесу.

Ось що відбувається в процесі відновлення сантехніки:
1. Підготовчий етап. Починають з процесу очищення площині ванни. Це роблять за допомогою «наждачки». Використання наждачного паперу дозволяє очистити ванну від нерівностей, шматочків пошкодженого емальованого шару. Причому потрібно врахувати час і зусилля на зняття нижніх зливів і сифона. Після «наждачки» оброблена поверхня ванни висушується за допомогою фена, омивається підігрітою водою і витирається тканинним матеріалом. Результатом підготовчого етапу повинна вийти підготовлена ​​наливна ванна: з максимально стерильною і рівної матової площиною.
2. Цікавим нюансом справі, яке називається наливна реставрація ванн, є вид побутової хімії, яка використовується в фінішній стадії підготовчої очищення. Побутова хімія повинна бути якісною, краще відомого бренду. Після її вживання використовується харчова сода. Вона змиє жири і кислоти, якщо такі ще залишалися на ванні.
3. Деякі фахівці здатні прискорити процес підготовки, використовуючи одночасно «наждачку» і миючі побутові засоби. По крайней мере, цей варіант виглядає краще, ніж застосування електропили, «болгарки».
4. Обов’язковою видом інструменту є зручний, по руці, шпатель. Він стане в нагоді в процесі нанесення полімерного матеріалу, який називається «наливний акрил для ванни» на поверхню виробу, яке потребує реставрації. Деякі майстри використовують для цього процесу ємність і кисть, щоб її вмочати в рідкий акрил.