Наливна ванна: рідкий акрил – альтернатива новій сантехніці

Ефективні способи відновлення акрилових ванн
14 Червня, 2017
Рідкий акрил для ванни – перший серед кращих
14 Червня, 2017
Показать все

Наливна ванна: рідкий акрил – альтернатива новій сантехніці

Ванни використовуються часто і тому швидко втрачають товарний вигляд і білизну поверхні. Численні дефекти неминуче покривають сантехніку в процесі експлуатації і ударів від падіння різних предметів. Плюс – осад водопровідної води роз’їдає емаль і залишає некрасиві сліди у вигляді іржавих розлучень і нальотів вапна. Рідкий наливний акрил є прекрасною альтернативою придбання нової ванни. Відновлення ванни наливним акрилом відрізняється ексклюзивними перевагами: практичністю і економічністю.

Цей високотехнологічний спосіб реставрації називається « наливна ванна », рідкий акрил виступає в ньому основним матеріалом. Його небувалі властивості гарантують успіх процесу і продовжують термін служби сантехніки на десять-п’ятнадцять років. Головне, щоб реставрацією займалися фахівці з досвідом і кваліфікацією, так як неправильні дії можуть привести до плачевних результатів.

Рідкий наливний акрил: космічні технології для побуту

Завдяки технології композитних матеріалів з’явилася унікальна можливість високоякісного і швидкого ремонту побутової сантехніки. Розробки вчених для космічних агентств отримали продовження в області будівельних матеріалів. Синтетичний акрил є зразком подібної розробки. Тому вона має немислимими ще зовсім недавно характеристиками. Видатні хімічні властивості дозволяє йому ефективно і ефектно усувати на десятки років дефекти старих ванн:

  • шорсткі нерівності і потьмяніла емаль;
  • множинні відколи й павутинки з потворних тріщин, тріщин і ямок;
  • іржаві освіти, плями, патьоки і нальоти вапняку або інших відкладень домішок, що знаходяться у водопровідній воді.

Рідкий наливний акрил без проблем справляється з цими неприємностями, забезпечуючи швидкий і надійний результат – разюче якісне оновлення сантехнічного вироби з будь-якого металу або пластику. Відновлення ванни наливним акрилом обов’язково проводиться досвідченими і кваліфікованими співробітниками, інакше високий ризик порушення технологічного процесу « наливна ванна ». Рідкий акрил – це непростий і примхливий матеріал, що не терпить неосвіченого звернення. Ось чому економити на фахівцях означає провалити весь реставраційний процес.

Відновлення ванни наливним акрилом – зразок елітного якості

Точне і акуратне виконання вимог щодо застосування акрилу гарантує кілька основних переваг відреставрованої сантехніки. У їх числі головними є:

  • істотне продовження терміну використання ванни (10-15 і більше років). По суті після ремонту сантехніка стає новою. Додатково до цього вона не вимагає особливого догляду. Досить використовувати не сильні миючі, на зразок засобу для миття посуду;
  • підвищені характеристики міцності і стійкості до ударних (механічним) навантажень або впливів. Від удару молотком акрил ванну не врятує, а у всіх інших випадках допоможе. Що впав шампунь або душ ніяк не зашкодять ідеальну поверхню відремонтованої ванни;
  • привабливість, естетичність зовнішнього вигляду. Рідкий наливний акрил покриває ванну, роблячи її гладкою, чистою і блискучою. Примітно, що хімічна природа акрилу не представляє небезпеки для здоров’я мам, тат і їх діток.

Відновлення ванни наливним акрилом відбувається протягом доби, максимум двох. Якщо, звичайно, дотримується технологічні нюанси способу « наливна ванна ». Рідкий акрил також цікавий тим, що він ремонтує ванни будь-яких розмірів, форми і матеріалів.