Рідкий акрил – кращий матеріал для реставрації ванн

Як мити наливну ванну ефективно і правильно
7 Грудня, 2016
Ремонт наливної ванни: відгуки і технологія підготовчих робіт
7 Грудня, 2016
Показать все

Рідкий акрил – кращий матеріал для реставрації ванн

Серед сучасних матеріалів, якими проводиться реставрація сантехнічних покриттів, рідкий акрил визнаний найефективнішим. Ця спеціально розроблена емаль складається з двох компонентів, забезпечує швидке і результативне оновлення зношених виробів. Рідкий акрил для ванни гарантує підвищену зносостійкість, малу теплопровідність, міцність до механічних пошкоджень і рівність нековзною поверхні.

Відновлене прогресивним матеріалом покриття сяє новизною і привертає бездоганною гладкістю. Реставрація рідким акрилом дозволяє користуватися ванною вже через пару днів, а служити така сантехніка може ще близько двох десятиліть.

Особливості застосування рідкого акрилу для ванни

Помітна перевага рідкого акрилу полягає в тому, що з його допомогою можна оновити вироби з різних матеріалів. Чудово піддаються ремонту чавунні, сталеві та пластикові ванни. При цьому рівень зносу практично не має значення, так як акрил чудово справляється з усуненням складних дефектів. Відколи, тріщини і подряпини зникають без сліду, а поверхня стає бездоганно рівною і однорідною.

Для ефективного ремонту із застосуванням цієї полімерної суміші потрібно практичний досвід і певні знання про властивості матеріалу. Кваліфіковані фахівці впевнено і точно розподіляють рідкий акрил по краях ванни, щоб він рівномірно стікав по стінках. Матеріал наливають неспішно, але при цьому безперервно, замикаючи повне коло. Завершивши першу стадію, наносять акрил, рухаючись від середини стінок ванни. Так рідкий акрил для ванни забезпечує покриття сантехнічного вироби шаром в 4-6 мм. При цьому зайвий матеріал витікає в отвір для зливу, під яким встановлюють невисоку ємність.

Реставрація рідким акрилом вимагає близько двох діб для повного висихання поверхні. Після цього можна повноцінно використовувати оновлену і поліпшену ванну.

Реставрація рідким акрилом – гарантія якості і довговічності

Купівля нової ванни – це недешеве задоволення, а установка нового виробу може бути пов’язана з низкою непередбачених труднощів і витрат. Щоб не довелося вирішувати проблему з видаленням старої сантехніки і монтажем нового вироби, краще розглянути варіант якісного ремонту. Для використання рідкого акрилу не потрібні особливі додаткові умови. Досить замовити роботи хороших фахівців, які правильно підготують поверхню ванни і проведуть відновлення покриття якісними матеріалами.

Якщо застосований сертифікований рідкий акрил від виробника з бездоганною репутацією, то відремонтована ванна набуває високі технічні та естетичні характеристики:

– незрівнянну міцність до ударів. Утворюється дуже твердий і міцний шар, який витримує досить відчутні механічні дії (наприклад, падіння лійки для душу);
– стійкість до зношування. Рідкий акрил для ванни чудово зарекомендував себе при щоденному використанні декількома людьми. Таке покриття оберігає здоров’я і малюків, і дорослих. Якість і гігієнічність водних процедур поліпшується;
– стильний зовнішній вигляд. Реставрація рідким акрилом дозволяє перетворити ванну в незвичайну родзинку інтер’єру. Можна експериментувати з колірною гамою, підбираючи відтінок по індивідуальних переваг замовника.

Щоб забезпечити довговічність і привабливість акриловому покриттю, фахівці рекомендують регулярно очищати сантехнічний виріб. Для гарного догляду досить звичайного гелю для миття посуду або навіть рідкого мила.