Рідкий акрил для ремонту ванни: безпека, краса, надійність

Реставрація ванн наливним акрилом с.Карапиши, Київська обл (відео)
7 Грудня, 2016
Відновлення ванни рідким акрилом – легкий спосіб оновити сантехніку
7 Грудня, 2016
Показать все

Рідкий акрил для ремонту ванни: безпека, краса, надійність

Якщо помітно погіршився вид емальованого покриття постарів ванни, у господарів додається турбот і витрат. І в той же час з’являється можливість освіжити дизайн всієї ванної кімнати, зробити його більш стильним. Для всього цього потрібно не так багато грошей, зусиль і часу, коли професійно застосовується рідкий акрил для ремонту ванни.

Навіть поверхневий аналіз ринку надання послуг з реставрації сантехніки показує, що покриття для ванн «рідкий акрил» користується найбільшою популярністю у замовників. Цей спосіб досить новий, проте, вже перевірений практикою. Рідкий наливний акрил для ванн володіє масою чудових технічних характеристик. А найголовніше – матеріал абсолютно безпечний для здоров’я людини, тому наливна ванна найкраще підходить для сімей з малюками.

Рідкий наливний акрил для ванн – мудрий вибір

Відновлення ванни із застосуванням цього матеріалу здається не найдешевшим, але на ділі є найбільш економним і вигідним. Навіть прихильники покупки нової сантехніки, обдумавши рішення, погоджуються, що метод акрилового поновлення виробів дуже практичний. Адже перш ніж купити і встановити нову ванну, необхідно демонтувати стару. А виконати це настільки акуратно, щоб не пошкодити прилягає покриття підлоги і стін, майже нереально. Тому потрібно бути готовим, що після демонтажу постарілій сантехніки, ванна кімната потребуватиме комплексному ремонті.

Сучасний синтетичний матеріал відрізняється від інших реставраційних сумішей безліч переваг. Фахівці і користувачі підтверджують, що рідкий акрил для ремонту ванни володіє такими сильними сторонами:

– підвищену міцність при економному витраті матеріалу, яким проводиться ефективне покриття для ванн «рідкий акрил»;
– протидією помірним механічним впливам при інтенсивній експлуатації, повсякденних навантаженнях;
– рідкий наливний акрил для ванн – прекрасне рішення для тих, хто любить довго ніжитися в теплій воді. Таке покриття характеризується властивістю зберігати температуру;
– тривалим терміном використання при дотриманні рекомендацій щодо дбайливого догляду.

Рідкий акрил – для барвистого ремонту ванни

Класичним кольором сантехнічних виробів вважається білий. Але сучасні дизайнери експериментують з різними відтінками, розставляючи стильні акценти в ванних кімнатах. Як правило, нові кольорові ванни продаються за вищою ціною, ніж традиційні білі моделі. А при реставрації ванни рідким акрилом є можливість підібрати ексклюзивний відтінок для покриття вироби. І стильна родзинка ванної кімнати забезпечена, і грошові кошти зекономлені!

Турботливі і акуратні господині гідно цінують ще одну особливість сучасного матеріалу. Високоякісний рідкий акрил для ремонту ванни після нанесення гарантовано збереже свій первісний відтінок протягом багатьох років. Білосніжна вони не пожовтіє, а кольорові поверхні збережуть блиск і насиченість. Потрібно тільки регулярно обробляти покриття для ванн «рідкий акрил» підходящими доглядають засобами. Фахівці рекомендують використовувати звичайне рідке мило, гель для миття посуду або спеціальні речовини для догляду за акриловими поверхнями.

Рідкий наливний акрил для ванн, нанесений руками професіоналів, виглядає чудово. Відреставроване виріб привертає блиском, ідеальною рівністю. Не кожна нова ванна виглядає настільки чисто і свіжо, як відремонтована якісним акрилом.