Як мити наливну ванну ефективно і правильно

Особливості замовлення і установки акрилового вкладиша при ремонті ванної
7 Грудня, 2016
Рідкий акрил – кращий матеріал для реставрації ванн
7 Грудня, 2016
Показать все

Як мити наливну ванну ефективно і правильно

Після виконання успішного ремонту постарів сантехніки відновлене покриття сяє свіжістю і новизною. Щоб забезпечити довговічність і міцність поверхні, важливо дотримуватися рекомендацій, як мити наливну ванну. Ці правила нескладні, не вимагають великих витрат грошей і зусиль.

Реставрація ванн методом наливного акрилу проводиться із застосуванням сучасного надійного матеріалу. За умов коректної експлуатації і дбайливого догляду акрилове покриття бездоганно прослужить 15-20 років. Відновлення ванни наливним акрилом – це ефективний і вигідний ремонт. Використовувати оновлене виріб приємно, а доглядати за ним легко.

Реставрація ванн методом наливної акрилу: особливості догляду після поновлення

Щоб не помилитися з вибором засоби для чищення ванни, бажано дізнатися про характеристики і властивості самого акрилу. По суті, цей матеріал є твердою пластмасу. Спочатку його застосовували в стоматологічній галузі для протезування. А з розвитком технологій і здешевленням матеріалу стали використовувати в промисловості, в тому числі і для виготовлення ванн.

Акрил відноситься до інертним речовин, протистоїть процесам корозії. Найпомітнішим його недоліком є ​​схильність механічних впливів. Акрилову поверхню нескладно подряпати, про цю особливість слід пам’ятати при виборі засобів по догляду за сантехнікою. Для того щоб мити наливну ванну підійдуть тільки ті речовини, які не містять абразивних частинок.

Після того, як проведена реставрація ванн методом наливної акрилу, потрібно дотримуватися такі запобіжні заходи:

-не допускати попадання на покриття окропу, бензину, розчинників. Подібні речовини можуть пошкодити верхній шар поверхні, зіпсувати зовнішній вигляд сантехніки, для якої застосовано відновлення ванни наливним акрилом;
-не використовувати кошти з ацетоном, хлором, аміаком або кислотою.

Прості способи догляду після відновлення ванни наливним акрилом

У продажу можна знайти досить спеціалізованих сумішей для миття акрилової сантехніки. Однак є перевірена часом практика: щоб не довелося боротися зі складними забрудненнями, потрібно не допускати їх появи. Так, після кожного прийому душу ванну потрібно обполіскувати чистою проточною водою.

Щоденний догляд за акриловою поверхнею здійснюють за допомогою:

– м’якої губки або шматка тканини;
– рідкого мила, гелю для посуду або спеціального миючого засобу для акрилових покриттів.

В кінці дня, коли сантехнічний виріб уже не знадобиться для використання, на губку наносять рідке мило або інше делікатний засіб. Потрібно акуратно і ретельно мити наливну ванну. Потім провести ополіскування і витерти насухо. Даний спосіб добре очищає поверхню, на якій немає складних забруднень. І якщо робити так щодня, то виріб постійно буде виглядати свіжим і доглянутим. А в разі появи вапняного нальоту (через жорстку води) або плям іржі доведеться скористатися спеціальними складами.

Коли проведена реставрація ванн методом наливної акрилу, деякі господарі вважають за краще довіряти народним способам догляду за оновленою сантехнікою. Наприклад, для видалення відкладень вапна використовують лимонну кислоту. Для цього ванну наповнюють гарячою водою, висипають в неї упаковку лимонної кислоти і залишають години на два. Після споліскують і протирають виріб. Якщо така процедура буде проводитися 1 раз на рік після того, як виконано відновлення ванни наливним акрилом, то можна обійтися без хімічних засобів для догляду за сантехнікою.