Наливна ванна: ціна виправдана якістю

Емаль або акрил для ванни: що вибрати
7 Грудня, 2016
Особливості реставрації ванни акриловим вкладишем
7 Грудня, 2016
Показать все

Наливна ванна: ціна виправдана якістю

У кожному будинку господарі прагнуть створити атмосферу комфорту і затишку. Починаючи новий день з відвідин ванної кімнати, хочеться бачити всю її обстановку в ідеальному стані. Тому подряпини, тріщини, відколи можна і потрібно усувати. Якісний ремонт сантехніки і покращує її зовнішній вигляд, і подовжує термін служби, і економить гроші. Особливою популярністю користується реставрація ванни наливним акрилом, відгуки про цей метод замовники залишають найкращі.

Важлива умова успішного ремонту – довіряти компаніям, які можуть професійно зробити наливну ванну. Адже самостійне виконання даних робіт (без практичного досвіду, теоретичної бази і спеціального інструментарію) зазвичай закінчується незадовільним результатом. Якщо ж за справу беруться кваліфіковані фахівці, то буде правильно проведена наливна ванна, ціна ремонту окупитися багатьма роками бездоганної служби сантехніки.

Зробити наливну ванну – практичне рішення

Даний спосіб поновлення сантехніки був винайдений в Фінляндії, тому іноді його називають «фінський акрил» або «фінська реставрація». Крім того, поширеними назвами технології є «рідкий акрил», «наливний акрил». Метод прекрасно підходить для застарілих чавунних, сталевих або акрилових виробів.

Акрилове відновлення зношеного покриття сантехніки є найактуальніший і ефективний ремонт. В результаті виходить оновлене виріб, який за всіма характеристиками так само добре, як і абсолютно нова ванна. Це прогресивний і більш економічно вигідний метод, в порівнянні з емалюванням пензлем. Реставрація ванни наливним акрилом відгуки має відмінні, оскільки виключає безліч негативних чинників, якими відрізняється фарбування емаллю. Ні патьоків або розлучень від кисті, не потрібно побоюватися швидкої втрати блиску і слабку стійкість до ударів, що відбувається через тонкощі емалевого шару.

Реставрація ванни наливним акрилом: відгуки та переваги

Даний вид ремонту користується високим попитом. Адже багато господарів на власному досвіді змогли оцінити помітні плюси такої реставрації. Якщо прийнято рішення зробити наливну ванну, то гарантовано можна очікувати таких переваг:

– дно і стінки вироби виходять абсолютно рівними і привабливо блискучими;
коли створюється наливна ванна, ціна оновленої сантехніки набагато нижче, ніж покупка нової;
– покриття набуває приємні властивості зберігати тепло всередині вироби і поглинати звуки падаючої води, коли набирається ванна;
– створюється модний акцент інтер’єру, адже акрилова поверхня відливає чудовим глянцем. Крім того, можна індивідуально підібрати оригінальний відтінок кольору;
– можна ефективно обновити покриття, як традиційних ванн, так і сантехнічних виробів нестандартних форм;
– набагато легше доглядати за сантехнікою, якщо проведена реставрація ванни наливним акрилом. Відгуки підтверджують, що мити такі поверхні дуже просто, використовуючи рідкі засоби. Крім того, акрил має унікальну властивість відштовхувати забруднення.

Важливою перевагою відремонтованих акрилом ванн виступає тривалість терміну їх експлуатації. Сучасну і надійну сантехніку можна отримати, не виходячи з дому і не демонтуючи виріб з постарілим покриттям. Професійні майстри можуть зробити наливну ванну за 3-4 години. А через пару діб вона вже буде готова до використання. Якщо якісно зроблена наливна ванна, ціна ремонту виправдається чудовим видом і тривалої службою відновленої сантехніки.