Особливості замовлення і установки акрилового вкладиша при ремонті ванної

Наливна ванна (Київ): відгуки і характеристики
7 Грудня, 2016
Як мити наливну ванну ефективно і правильно
7 Грудня, 2016
Показать все

Особливості замовлення і установки акрилового вкладиша при ремонті ванної

Ефективний ремонт ванних проводиться із застосуванням сучасних методів і матеріалів. Відновлення сантехніки є гідною альтернативою покупці нових виробів, особливо коли мова йде про якісний акриловому вкладиші. З його допомогою стильно перетворюються великі і маленькі ванні, ремонт гарантує міцність і довговічність сантехніки.

Вставки з акрилу «ванна у ванну» виготовляються за стандартними параметрами. Ванна після ремонту з використанням цих пристосувань виглядає привабливо, дуже складно відрізнити відреставровану сантехніку від нової. Правильний підбір вкладиша і професійна установка – запорука якісного результату і раціональних грошових вкладень.

Ремонт ванних акриловим вкладишем: особливості вимірів

Щоб не виникали складності при монтажі «ванни в ванну», потрібно уважно виконати всі виміри габаритів застарілої ванни. Ці підготовчі заходи важливі для бездоганної і тривалої служби оновленої сантехніки. Типові ванни виробляються в таких формах:

-прямокутні;
-у формі еліпса.
Для визначення довжини ванни вимірюють зовнішній, а не внутрішній край вироби. Коли проводиться ремонт ванних, ширину виробів фіксують різними способами, залежно від форм сантехніки:

-в прямих ваннах міряють над зливом, борти не враховують;
-якщо ванна в формі еліпса, визначають ширину над зливом і в головах. Бортики так само не враховують.
Якщо реконструюються просторі або маленькі ванні, ремонт із застосуванням акрилового вкладиша передбачає визначення глибини вироби. Це виконують, поклавши на бортики поперек ванни рейку. Перпендикулярно їй до дна опускають лінійку. Крім зазначених дій, ще потрібно обміркувати бажаний колір вставки з акрилу, від чого залежить, як буде виглядати ванна після ремонту.

Преображення просторих і маленьких ванних – ремонт вставками з акрилу

Монтаж акрилового вкладиша проводиться з дотриманням наступних інструкцій:

1 Зчистити зношену емаль.
2 Ретельно вимити очищену поверхню.
3 Демонтувати сифон.
4 Зробити контрольні заміри ванни і вставки.
5 Укласти вкладиш в ванну, відзначити маркером надлишки акрилового листа, які виступають за край ванни. Вийняти вставку і зрізати з неї зайве електролобзиком.
6 Відзначити зсередини отвори для зливу і переливу, прорізати їх.
7 Нанести герметик по периметру переливного і зливного отворів і по всій периметру ванни з самого краю.
Ремонт ванних із застосуванням акрилового вкладиша передбачає покриття поверхні, що реставрується вироби піною. Засіб нанести суцільним шаром.
9 Встановити вкладиш, максимально щільно притискаючи його до ванни. По периметру вставки можна провести фіксацію струбцинами, під які укладаються дощечки, щоб не пошкодити акрил.
10 Відразу після монтажу вставки, за допомогою якої оновлюються і просторі, і маленькі ванні, ремонт продовжити установкою сифона. Це потрібно для надійності герметизації місць переливу води.
11 Закрити слив і наповнити ванну водою, не доходячи 2-3 см до переливного отвори. Набрана рідина є ефективним вантажем, що забезпечує правильну фіксацію вставки і полімеризацію піни.
12 Залишити ванну з водою мінімум на 24 години. Потім сантехніку можна експлуатувати, як зазвичай, з необхідною інтенсивністю навантажень.
Якщо професійно виконаний монтаж акрилового вкладиша, ванна після ремонту набуває стильну родзинку. Відреставроване сантехнічний виріб стає міцним, приємним і надійним у використанні.