Особливості реставрації ванни акриловим вкладишем

Наливна ванна: ціна виправдана якістю
7 Грудня, 2016
Наливний метод реставрації ванн – професійно і надійно
7 Грудня, 2016
Показать все

Особливості реставрації ванни акриловим вкладишем

Якщо ванна почала втрачати колір, покрилася подряпинами і тріщинами, стали помітні відшарування емалі, то зовнішній вигляд сантехніки не радує. Купівля нового вироби обійдеться недешево, тому багато господарів сьогодні вибирають сучасні способи ремонту. Один з популярних методів – реставрація ванни акриловим вкладишем.

Відновлена ​​сантехніка стає практичною і приємною у використанні. Якщо обрана дана реставрація ванн, вкладиш виготовляється з якісного полімеру. Оновлений виріб набуває найкращі переваги найсучаснішої сантехніки. Тому так популярна і економічно вигідна реставрація ванн акриловим вкладишем, відгуки замовників і майстрів підтверджують її ефективність.

Реставрація ванн: вкладиш з акрилу – внесок ефективний

З трьох основних способів ремонту постарілій сантехніки акрилова вставка користується чималим успіхом. Даний метод є посильним для сімейного бюджету, а його результат наближає відремонтований виріб до нового. Технологія процесу «ванна у ванну» має свої відмінні риси, а також володіє комплексом помітних переваг.

Вкладиш з акрилу характеризується такими особливостями:

– всередину ванни вставляється елемент, який повністю покриває основу з чавуну або сталі, яка втратила свою свіжість і цілісність;
– вмонтовується вставка надійно кріпиться в чаші – так, що створюється ідеальний вид новенької акрилової ванни;
– фактично, коли проводиться професійна реставрація ванни акриловим вкладишем, виходить повноцінне виріб з сучасного полімеру. Вставка така ж тверда, гладка, довговічна і стійка до різних впливів, як і абсолютно нова акрилова сантехніка.

Відрізняється надійністю дана реставрація ванн: вкладиш зміцнюється основою з АБС-пластика. Цей матеріал стійкий до механічних пошкоджень і застосовується при формуванні ванни-вставки. Замовники, для яких проводилася реставрація ванн акриловим вкладишем, відгуки про цей метод залишають позитивні. Сантехніка, дійсно, набуває запас міцності – і такі несподіванки як випадкове падіння лійки душа не пошкоджують відремонтовану поверхню.

Важливі нюанси реставрації ванни акриловим вкладишем

При бажанні відновити покриття за допомогою вставки з акрилу дуже часто виникає питання, чи не зменшиться обсяг ванни. Такий ефект не спостерігається. Можна провести цікаве порівняння: пластикові стаканчики з легкістю вставляються один в одного, без зменшення параметрів. Подібним чином і оновлена ​​вкладишем ванна зберігає свої габарити і зручності для використання.

Процес установки вкладки повинен проводитися досвідченими майстрами з використанням найбільш якісних матеріалів. Реставрація ванни акриловим вкладишем полягає в монтажі вставки в чашу сантехнічного вироби, надійної фіксації і підключенні до комунікацій. Даний метод передбачає використання наступних матеріалів:

– спеціальної двокомпонентної монтажної піни;
– герметика силіконового.

Коли проводиться професійна реставрація ванн, вкладиш встановлюється за допомогою спеціально розробленої монтажної піни. Даний матеріал містить особливий елемент, який перешкоджає розширенню і володіє необхідною міцністю.

Якщо є сумніви, чи підходить в конкретному випадку реставрація ванн акриловим вкладишем, відгуки майстрів і користувачів допоможуть замовнику зорієнтуватися у виборі способу ремонту. Головне – довіряти цю непросту справу відповідальним компаніям, в яких працюють кваліфіковані фахівці.