Емалювання ванни ціна

how_it_works_11

Економний варіант - емалювання ванни

 • Матеріал: емаль Епоксін (Росія), емаль PERMAKOR (Німеччина)
 • Термін служби: більше 3 років
 • Метод нанесення: пензлем, валиком
 • Час висихання: 24 годин
 • Вартість: 1500-1600 гривень
 • Повторна реставрація: 250 гривень
ЗАМОВИТИ

Виконуємо роботи:

 • Київ
 • Київська область
 • Житомир
 • Житомирська область
 • Чернігів
 • Чернігівскьа область
 • Вінниця
 • Вінницька область

Емалювання ванни, ціна на цей вид послуг, реставрація ванн, найнижча, якщо говорити про повне відновлення, але застосувати її не завжди надається можливість. Наприклад, якщо у вас акрилова ванна, доведеться скористатися методом наливної акрилу. Також невеликим недоліком емалювання ванн можна вважати незручність, пов'язане з запахом емалі, точніше розчинника, який необхідно терпіти кілька днів. Якщо в будинку діти, а на два дня з'їхати нікуди, краще розглянути інші варіанти реставрації ванн, ціна на них, хоч і велика, але можуть виявитися більш придатними для ваших умов. Найкращим способом реставрації буде емалювання ванн, ціна на яку, є вирішальним фактором вибору послуги.

Відновлення емалі ванни: ціна

Реставрація ванн емаллю - найдешевший спосіб відновити свіжість виду потьмяніли покриття сантехніки. Саме економія фінансових коштів робить даний метод досить популярним і затребуваним. Дуже важливо для успішного ремонту, щоб була обрана високоякісна емаль для реставрації ванни, ціна цього матеріалу не повинна бути найнижчою. Фахівці нашої компанії застосовують найкращу полімерну емаль від перевірених виробників з бездоганною репутацією. Замовте нам відновлення емалі ванни - ціна ремонту порадує Вас доступністю! Пріоритетом діяльності нашої компанії є індивідуальний підхід, реалізація побажань кожного клієнта. Пропонуємо Вам недорого поліпшити інтер'єр ванної кімнати, продовжити термін експлуатації сантехніки і заощадити витрати сімейного бюджету.

how_it_works_22
how_it_works_33

Реставрація ванн емаллю - найдоступніша

Професійне емалювання ванн доводить, що дешево не означає низкокачественно. Замовити дану послугу нашої компанії вигідно по ряду причин: 1. Застосовуємо ефективну реставраційну емаль, яка створена за сучасними технологіями. Прогресивний матеріал робить оновлене покриття рівним і міцним. 2. Сантехнічне виріб набуває стильний глянсовий блиск, стає помітним інтер'єрних акцентом кімнати. 3. Якщо реставрація ванн емаллю виконується досвідченими майстрами, із суворим дотриманням технології процесу, оновлена поверхня буде служити довго і бездоганно. Звертайтеся в нашу компанію - надаємо кваліфіковані послуги з ремонту сантехніки з надійними гарантіями. Для виконання робіт підбираємо високоякісну емаль для реставрації ванни, ціна матеріалу встановлена без необґрунтованих накруток. Наші майстри оновлюють зношене покриття сантехнічних виробів швидко і професійно. Це ефективне поновлення емалі ванни, ціна якого не виснажує бюджет сім'ї, а, навпаки, дозволяє заощадити.

Відновлення емалі ванни: ціна вигідна, якість добротна

У кожному індивідуальному випадку ретельно аналізуємо об'єм і складність ремонту, надаємо практичні консультації з рекомендованим відновленню сантехніки. Вигода емалювання ванни обумовлюється її демократичною вартістю і оперативністю процесу нанесення, сушіння. Використовувати оновлене виріб можна вже через пару діб. Однак запах фарби (розчинника) може відчуватися довше. Тому в процесі ремонту і висихання покриття в будинку небажано перебувати дітям і людям з високою чутливістю до виражених хімічним запахів. Нашою компанією відповідально і надійно проводиться реставрація ванн емаллю. Замовте ремонт сантехніки нам - і Ви отримаєте вигідні переваги: - Наші співробітники знають, вміло застосовують на практиці всі тонкощі сучасних методів оновлення сантехнічних виробів. Якщо емалювання не зможе приховати складних і об'ємних дефектів, ми запропонуємо Вам інші способи вирішення проблеми, допоможемо вибрати оптимальний варіант; - Обдумано і ретельно виконуємо кожен етап ремонтного процесу. Бездоганно проводимо підготовчі роботи (шліфуємо, вимиваємо, сушимо, знежирюємо поверхню). Використовуємо відмінну емаль для реставрації ванни, ціна якої окупається її чудовими фізичними властивостями; - Надаємо практичні рекомендації щодо правильного використання і дбайливого догляду за оновленим покриттям. Наша компанія виконує замовлення в стислі терміни, дає тверді гарантії якості. Вибирайте професійне відновлення емалі ванни - ціна і якість Вас порадують!

4