Емаль, вкладиш або рідкий акрил для ванни: переваги і недоліки методів ремонту

Вартість наливного акрилу для ванної: аналіз вигідних переваг
4 Грудня, 2016
Наливна ванна (Київ): відгуки і характеристики
7 Грудня, 2016
Показать все

Емаль, вкладиш або рідкий акрил для ванни: переваги і недоліки методів ремонту

Проблему зношеності сантехніки можна вирішити двома шляхами: купити нові вироби або замовити якісний ремонт. Другий варіант дозволяє заощадити гроші, до того ж сучасні матеріали гарантують оновленню міцність і довговічність. Залишається вирішити, що вибрати – емаль, акриловий вкладиш або рідкий акрил для ванни. У кожного виду відновлення є свої переваги і недоліки.

Емалювання є найбільш бюджетним способом освіжити поверхню сантехніки. Рідкий акрил для реставрації ванн – ефективний матеріал, яким здійснюється ремонт за технологією «наливна ванна». Акриловий вкладиш дозволяє отримати сантехніку, практично не поступається новим виробам, проте підходить тільки для стандартних ванн. Всі методи допомагають поліпшити вигляд кімнати для водних процедур. Емалювання, «ванна у ванну», рідкий акрил для ванни відгуки отримують різні, в основному замовники задоволені ремонтом, якщо він виконується професійно.

Емаль – тимчасова альтернатива рідкому акрилу для реставрації ванн

Даний метод для відновлення сантехнічних покриттів дозволяє досягти видимості новизни. Але, на жаль, цей ефект недовговічний. В основному такий спосіб використовують, якщо потрібно продати квартиру або здати житло в оренду.

Відмінні риси емалювання:

ремонт характеризується оперативністю. Це можна назвати основною перевагою даного виду реставрації. Приймати ванну є можливість вже через добу після нанесення нового покриття;
емаль наносять за допомогою кисті (в той час як рідкий акрил для ванни застосовують методом наливу). Тому після емалювання поверхня не виглядає новою, хоча і знаходить блиск, свіжість, красу. Рідкий акрил для реставрації ванн забезпечує абсолютну рівність, гладкість, а від емалі цього чекати не доводиться.

Рідкий акрил для ванни: відгуки та рекомендації

Все більше замовників вибирають для ремонту сантехніки метод «наливна ванна» з використанням рідкого акрилу. Цей вид реставрації рекомендують досвідчені фахівці, які відмінно орієнтуються в сучасних технологіях поновлення сантехнічних покриттів. Рідкий акрил для ванни відгуки характеризують з позитивного боку:

покриття стає глянцевим, ідеально вирівняним, приємним на дотик;
матеріал дозволяє відновити ванни будь-яких форм і при будь-якому рівні складності ушкоджень;
нанесений шар є оптимально товстим і міцним, протистоїть механічним впливам, ударам.
Як недолік наливної акрилу іноді називають чималу вартість даного методу. Однак, з огляду на тривалість бездоганної експлуатації, витрачені гроші окупаються цілком.

Чим особливий акриловий вкладиш

Одним з найбільш популярних способів реставрації, як і рідкий акрил для ванни, є акриловий вкладиш. Даний вид ремонту відрізняється чималою вартістю, але привертає замовників тим, що дозволяє отримати практично нове сантехнічний виріб. Акриловий вкладиш (або «ванна у ванну») і рідкий акрил для реставрації ванн – це методи, при яких застосовується сучасний, довговічний і міцний матеріал.

В основному вставки з акрилу виготовляються під стандартні параметри ванн. Щоб встановити такий вкладиш часу потрібно небагато, зате термін експлуатації оновленого вироби становить до двадцяти років. Серед недоліків – обмеження у використанні агресивних миючих засобів. Якщо застосовується акрилова вставка або рідкий акрил для ванни, відгуки свідчать про те, що такі покриття представляють собою абсолют надійності, гладкості і стильності.