Ефективні технології відновлення ванн

Відновлення ванн в Києві
7 Грудня, 2016
Емаль або акрил для ванни: що вибрати
7 Грудня, 2016
Показать все

Ефективні технології відновлення ванн

Відновлення ванн – затребувана послуга серед ремонтних робіт по реставрації зношеної сантехніки. Це дешевше, ніж покупка нового вироби, не вимагає додаткових зусиль і витрат з демонтажу старого обладнання. Відновлення покриття ванни проводиться досить швидко, забезпечує підвищення комфортабельності та гігієнічності.

Відновлення ванни акрилом є популярним способом відновлення поверхні застарілої сантехніки. Даний метод особливо подобається господарям, оскільки довів свою високу ефективність і окупність. Якщо такий ремонт проводять досвідчені майстри, застосовуючи якісні матеріали, то відреставрована ванна буде чудово служити більше п’ятнадцяти років.

Час вибирати відновлення покриття ванни

Зовнішній вигляд зношених сантехнічних виробів пригнічує. Пора повернути блиск і красу ванній кімнаті! Саме час замовити ремонт, якщо:

– на старій емалевої поверхні виявилися павутинки мікротріщин;
практично неможливо видалити плями іржавого або вапняного нальоту, інші забруднення;
– колір втратив свою яскравість;
– покриття втратило гладкість і глянсовий лиск.

Фахівці зі значним практичним досвідом рекомендують проводити відновлення ванн за допомогою дієвого сучасного полімеру. Це спеціальний склад на основі акрилу, який застосовують для реставрації за технологією «наливна ванна». Суміш містить два основних елементи:

– напівфабрикат акрилової емалі;
– спеціальний затверджувач.

Відновлення ванни акрилом – якісно і красиво

Професійне відновлення покриття ванни гарантує ідеальне оновлення зовнішнього вигляду сантехнічного виріб. У дизайні ванної кімнати з’явиться привабливий і стильний акцент. Головне, щоб вироблялося відновлення ванни акрилом із суворим дотриманням технології. Важлива перевага даного способу полягає в тому, що з його допомогою можна відреставрувати навіть саму запущену поверхню. Акриловому відновленню піддаються вироби, на яких є ділянки з повною відсутністю заводської емалі, значними сколами і складними для виведення розводами, плямами.

Процес реставрації відбувається поетапно:

– Насамперед фахівець обробляє зношену поверхню ванни папером для шліфування та звичайним миючим засобом абразивного типу. Потім виріб старанно вимивається, обезжиривается, висушується з повним видаленням пилу. Всі крани і змішувачі вживають запобіжних засобів від впливу реставраційної суміші, яка може залишити на них плями.
– Після ретельної підготовки проводиться безпосередньо відновлення ванн. Майстер впевнено і акуратно наливає акриловий склад на всю внутрішню частину виробу, не використовуючи при цьому кисть. Таке відновлення покриття ванни дозволяє рівномірно заповнити будь-які шорсткості і тріщини густим матеріалом. Суміш плавно стікає по стінках і розтікається по дну.

Якісне відновлення ванни акрилом, метод наливна ванна, в результаті дає абсолютно рівну і гладку поверхню. Це покриття достатньої товщини, володіє запасом міцності. На ньому не утворюються патьоки, напливи. Важливо, щоб процес наливки був безперервним в період, коли проводиться обробка одного повного кола по ванні.

Через пару діб оновлена ​​сантехніка готова до використання, і господарі можуть оцінити весь набір її достоїнств. Виходить приємне і гігієнічне покриття, стійке до зносу і просте в догляді. І в такій ванні можна довго ніжитися, адже акрил має властивість зберігати температуру води довгий час.