Ванна у ванні. Купити акриловий вкладиш у ванну

Восстановление, ремонт ванны акрилом отзывы
Відновлення, ремонт ванни акрилом відгуки
8 Грудня, 2016
Восстановление акриловых ванн разных форм, размеров
Відновлення акрилових ванн різних форм, розмірів
8 Грудня, 2016
Показать все

Ванна у ванні. Купити акриловий вкладиш у ванну

Ванна в ванной. Купить акриловый вкладыш в ванну

Метод реставрації ванн ванна у ванні кращий спосіб надати старій сантехніці зовсім новий вид. Цей спосіб дозволяє повернути колір, позбавиться від іржавих плям, а також відколів і явних тріщин, які за час використання ванни могли набратися. Акриловий полімер, які вкладають в сантехніку, за своєю природою є частиною ванни з певного матеріалу. Ось тільки в ній немає підставки і посилення, яке виконують зі скловолокна. Каркас старої сантехніки буде служити тим стійким елементом, якого не вистачає вкладиша.

Що собою являє акриловий вкладиш і його види

Полімер з акрилу в повній мірі відображає всю форму, і навіть розмір ванни. Підготувавши все необхідне для ремонту, вкладиш фактично приклеюють до поверхонь стін сантехніки. Купити акриловий вкладиш у ванну набагато вигідніше, ніж придбати нову сантехніку. Вигода такого виду відновлення очевидна. Адже відремонтована ванна за допомогою вставки з вкладиша, буде виглядати як нова, а термін використання тривати ще на 20 років.

Вкладиші виготовляються виключно на замовлення. При цьому працівники фірми обов’язково самостійно знімають всі необхідні мірки, потім виготовляють полімер, і самі ж його монтують. Тільки при такій послідовності, можна буде вважати, що ванна у ванній створена з урахуванням всіх стандартів.

Акрилові вкладиші мають прекрасний глянсове покриття. У нинішній день, виробники виготовляють полімери не тільки зі звичного білого кольору, але і багатьох інших відтінків.

Процес відновлення за методом «ванна у ванну»

Провести монтаж акрилового полімеру, краще надати досвідченим фахівцям, які здатні зробити все на вищому рівні. Якщо ж ви вирішите робити це самостійно, то вам варто врахувати, що при такій установки, у вас не буде можливості отримати ніяких гарантій щодо експлуатації полімеру. Купити акриловий вкладиш у ванну ви можете тільки фірми, які займаються їх виготовленням, за прийнятними цінами.

Ванна у ванні. Купити акриловий вкладиш у ванну

При установці вкладиша обов’язково майстер оглядає сантехніку. Дуже важливо, щоб всі краї ванни були у вільному доступі. Процес установки буде відбуватися таким чином, що акриловий полімер пристібатимуть з усіх боків бортиків до ванни.

Наступному етапом реставрації ванн стане демонтаж зливів як верхнього, так і нижнього. Потім проводиться повна зачистка і знежирення поверхні старої ванній. У новому вкладиші потрібно буде чітко вирізати відповідні отвори для зливної системи, а також в разі необхідності підрізати його краю.

Тепер переходять до процесу установки «ванна у ванній». Новий вкладиш будуть приклеювати до старого каркасу за допомогою монтажної піни. Важливо зістикувати всі отвори і краю з ванною, і загерметизувати за допомогою будівельного силікону. І тільки потім можна буде повернути зливні системи на місце. Примикає частина ванни до стіни, також слід добре обробити герметичним засобом.

По закінченню реставрації, набирають повну ванну теплої води і залишають так все на добу. По закінченню цього часу всю рідину виливають, і з акрилового вкладиша знімають захисну плівку. Тепер можна сміливо приймати ванну!

Купити акриловий вкладиш у ванну досить просто, головне його правильно встановити. Фірма-виробник дає рік гарантії на використання акрилового полімеру. Але якщо ви будете дбайливо ставитися до оновленої сантехніці. Чистити її щадними миючими засобами і не використовувати не за призначенням, тоді експлуатаційний термін зросте в двадцять разів.

Важливо, що після того як вкладиш вийде з ладу, можна буде знову відновлювати ванну таким способом.