Ванна у ванні. Купити акриловий вкладиш у ванну

Восстановление, ремонт ванны акрилом отзывы
Відновлення, ремонт ванни акрилом відгуки
Грудень 8, 2016
Восстановление акриловых ванн разных форм, размеров
Відновлення акрилових ванн різних форм, розмірів
Грудень 8, 2016
Показать все

Ванна у ванні. Купити акриловий вкладиш у ванну

Ванна в ванной. Купить акриловый вкладыш в ванну

Метод реставрації ванн ванна у ванні кращий спосіб надати старій сантехніці зовсім новий вид. Цей спосіб дозволяє повернути колір, позбавиться від іржавих плям, а також відколів і явних тріщин, які за час використання ванни могли набратися. Акриловий полімер, які вкладають в сантехніку, за своєю природою є частиною ванни з певного матеріалу. Ось тільки в ній немає підставки і посилення, яке виконують зі скловолокна. Каркас старої сантехніки буде служити тим стійким елементом, якого не вистачає вкладиша.

Що собою являє акриловий вкладиш і його види

Полімер з акрилу в повній мірі відображає всю форму, і навіть розмір ванни. Підготувавши все необхідне для ремонту, вкладиш фактично приклеюють до поверхонь стін сантехніки. Купити акриловий вкладиш у ванну набагато вигідніше, ніж придбати нову сантехніку. Вигода такого виду відновлення очевидна. Адже відремонтована ванна за допомогою вставки з вкладиша, буде виглядати як нова, а термін використання тривати ще на 20 років.

Вкладиші виготовляються виключно на замовлення. При цьому працівники фірми обов’язково самостійно знімають всі необхідні мірки, потім виготовляють полімер, і самі ж його монтують. Тільки при такій послідовності, можна буде вважати, що ванна у ванній створена з урахуванням всіх стандартів.

Акрилові вкладиші мають прекрасний глянсове покриття. У нинішній день, виробники виготовляють полімери не тільки зі звичного білого кольору, але і багатьох інших відтінків.

Процес відновлення за методом «ванна у ванну»

Провести монтаж акрилового полімеру, краще надати досвідченим фахівцям, які здатні зробити все на вищому рівні. Якщо ж ви вирішите робити це самостійно, то вам варто врахувати, що при такій установки, у вас не буде можливості отримати ніяких гарантій щодо експлуатації полімеру. Купити акриловий вкладиш у ванну ви можете тільки фірми, які займаються їх виготовленням, за прийнятними цінами.

Ванна у ванні. Купити акриловий вкладиш у ванну

При установці вкладиша обов’язково майстер оглядає сантехніку. Дуже важливо, щоб всі краї ванни були у вільному доступі. Процес установки буде відбуватися таким чином, що акриловий полімер пристібатимуть з усіх боків бортиків до ванни.

Наступному етапом реставрації ванн стане демонтаж зливів як верхнього, так і нижнього. Потім проводиться повна зачистка і знежирення поверхні старої ванній. У новому вкладиші потрібно буде чітко вирізати відповідні отвори для зливної системи, а також в разі необхідності підрізати його краю.

Тепер переходять до процесу установки «ванна у ванній». Новий вкладиш будуть приклеювати до старого каркасу за допомогою монтажної піни. Важливо зістикувати всі отвори і краю з ванною, і загерметизувати за допомогою будівельного силікону. І тільки потім можна буде повернути зливні системи на місце. Примикає частина ванни до стіни, також слід добре обробити герметичним засобом.

По закінченню реставрації, набирають повну ванну теплої води і залишають так все на добу. По закінченню цього часу всю рідину виливають, і з акрилового вкладиша знімають захисну плівку. Тепер можна сміливо приймати ванну!

Купити акриловий вкладиш у ванну досить просто, головне його правильно встановити. Фірма-виробник дає рік гарантії на використання акрилового полімеру. Але якщо ви будете дбайливо ставитися до оновленої сантехніці. Чистити її щадними миючими засобами і не використовувати не за призначенням, тоді експлуатаційний термін зросте в двадцять разів.

Важливо, що після того як вкладиш вийде з ладу, можна буде знову відновлювати ванну таким способом.

error: Контент защищен от копирования !!!