Акриловий вкладиш ванна в ванну ціна

how_it_works_11

Чому потрібно замовити акриловий вкладиш в ванну?

 • Матеріал: вкладиш (Латвія)
 • Термін служби: більше 10 років
 • Метод нанесення: спеціалізований монтаж
 • Час висихання: 24 годин
 • Вартість: 5500 гривень
 • ЗАМОВИТИ

Виконуємо роботи:

 • Київ
 • Київська область
 • Житомир
 • Житомирська область
 • Чернігів
 • Чернігівскьа область
 • Вінниця
 • Вінницька область

Акриловий вкладиш у ванну, ціна на цю послугу дорожча в порівнянні з іншими видами відновлення. Така реставрація ванн дорожче тому, що пов'язано це з більш дорогою вартістю матеріалів. Тут підсумовуються вартість акрилового вкладиша, монтажних матеріалів та додаткових елементів, так як майже завжди необхідно встановлювати новий сифон - слив і перелив. Вкладиші для ванн, ціна дорожче тому, що по суті це нова ванна, але дешевше. Немає необхідності робити більш жорстку конструкцію для установки на підлогу, з ніжками і іншим. Ванна у ванну, ціна нижче, але якщо встановити її в стару, то можна не тільки отримати для неї нове життя, але і шумоизолировать при наборі води, теплоизолировать - буде довше зберігати тепло і на вигляд буде абсолютно нічим від нової не відрізнятися.

Реставрація ванни акриловим вкладишем: ціна

Реставрація ванни акриловим вкладишем дозволяє виконати якісне оновлення зношеної сантехніки. Наша компанія надає дану послугу професійно, надійно, гарантовано. Коли проводиться така реставрація ванн, вкладиш вибирається від перевірених виробників, безсумнівного якості. При цьому всі етапи процесу виконують кваліфіковані фахівці з великим досвідом і глибокими знаннями про сучасні технології. Замовте нам ефективне поновлення сантехніки! Якщо нашими майстрами проводиться реставрація ванни вкладишем, ціна ремонту виправдовується високим рівнем його виконання і довговічністю. Практична вигода цієї пропозиції в тому, що економні господарі отримують виріб, який не поступається новому. І не потрібно витрачати гроші на демонтаж старої ванни, що може привести до непередбачених пошкоджень труб, змішувачів, покриття підлоги та облицювання стін.

how_it_works_22
how_it_works_33

Практична реставрація ванн: вкладиш цінується за якістю

Установка акрилового вкладиша, або послуга «ванна у ванну», відрізняється унікальними особливостями. Ми пропонуємо справедливу і виправдану вартість такого ремонту, оскільки застосовуємо виключно якісні, надійні вставки з акрилу. Ці вироби виготовляються провідними європейськими виробниками сантехніки. Процес виробництва вставок, за допомогою яких проводиться реставрація ванни акриловим вкладишем, складається з комплексу високотехнологічних етапів. Вироби створюються методом лиття, із застосуванням прогресивного обладнання. Щоб була можлива ефективна реставрація ванн, вкладиш виготовляють за допомогою найсучаснішого обладнання. Так, виробничі роботи поєднують вакуумну формування, вплив прес-формою, охолодження, армування скловолокном, обробку високою температурою в термічній печі. Ці технології досить затратні, крім того, вимагають використання найбільш якісного, недешевого, акрилу. Але результат вартий того!

Реставрация ванны акриловым вкладышем – комплексная выгода

Якщо виконана реставрація ванни вкладишем, ціна окупається вигідними перевагами: Оновлена сантехніка виглядає дуже стильно і привабливо. Виріб неможливо відрізнити від нової акрилової ванни. Міцність і бездоганна гладкість покриття забезпечується чудовою якістю акрилового вкладиша, виконаного за високими стандартами. «Ванна у ванну» монтується ідеально, безслідно зникають будь-які дефекти старої сантехніки. При цьому вставка не применшує обсяг вироби. Після того, як професійно зроблена реставрація ванни акриловим вкладишем, Ви можете оцінити звукопоглинальні властивості покриття - вода набирається практично безшумно. Крім того, сучасний матеріал привабливий тим, що може довго зберігати тепло. Щоб була правильно і результативно виконана реставрація ванн, вкладиш повинні встановлювати професіонали. Звертайтеся в нашу компанію! Надамо детальні консультації, ретельно проведемо всі виміри і комплекс підготовчих робіт. Наші досвідчені фахівці швидко і якісно виконають монтаж «ванна у ванну», роз'яснять всі нюанси правильного використання та догляду. Багаторічна і успішна діяльність нашої компанії гарантує: для Вас буде проведена першокласна реставрація ванни вкладишем, ціна ремонту обгрунтована і прозора. Ми цінуємо довіру наших клієнтів - замовляйте висококласне оновлення сантехніки з зручністю, надійними гарантіями, недорого!

4