Акрилове покриття ванни, вставка в ванну

Реставрация ванн акрилом, вкладыш в ванну
Реставрація ванн акрилом, вкладиш в ванну
8 Грудня, 2016
Восстановление, ремонт ванны акрилом отзывы
Відновлення, ремонт ванни акрилом відгуки
8 Грудня, 2016
Показать все

Акрилове покриття ванни, вставка в ванну

Акриловое покрытие ванны, вставка в ванну

Акрилове покриття ванни відремонтувати можна за допомогою рідкого спеціального засобу для верхнього шару, або зробити реставрацію за допомогою методаванна в ванну. Будь-який з цих спосіб вигідніше і в порівнянні з покупкою нової сантехніки. Та й по затратності обидва способи практично однакові, і експлуатаційні можливості теж. Багато хто вибирає метод ванна в ванні, і вважається це правильним вибором.

Переваги акрилового вкладиша

Вставка в ванну має блискучий і чистий зовнішній вигляд. При цьому матеріал з теплоізоляційними властивостями. Тому ванна, яку відремонтували за допомогою акрилового вкладиша, буде, набагато довше зберігати температуру води, ніж раніше. Також потрібно відзначити, що відремонтувати поверхню сталевої і чавунною ванною найбільш краще, ніж купувати нову сантехніку і проводити монтажні роботи. При цьому вкладиш з відповідного матеріалу вставлятиметься в каркас старої ванни, який буде силовим центром. Акриловий полімер, який встановиться в сталеву сантехніку, допоможе їй перестати дзвеніти від напору ллється води. Важливо, що акрилове покриття ванни не здатне іржавіти, а це збільшує його позитивні сторони в багато разів перед вибором можливого ремонту.

Завдяки можливостям хімічної промисловості, сьогодні можна виробляти відновлювальні роботи ванни в швидкі терміни. Вироблений акриловий полімер можна за лічені години вставити і зміцнити в сантехніці, і вже на наступний день користуватися всіма принадами ванни. Акрил також популярний завдяки тому, що в ньому немає мікропористої структури, яку так складно якісно очищати. Тому вставка в ванну з цього полімеру полегшить процес прибирання кожної господині.

Етапи відновлення методом ванна у ванну

До кожного етапу по відновленню зовнішнього вигляду сантехніки, варто поставитися з серйозністю. Важливо не пропустити жодної дрібниці, щоб отримати в результаті якісно виконану роботу. Варто довіряти тільки фахівцям, які мають величезний досвід в таких роботах, як реставрація ванн. Всі процеси можна поділити на такі етапи роботи:

– зняття замірів і всіх показань для створення вкладиша;
– зняття зливної системи;
– обрізка полімеру під стіни кімнати ванній, а також вирізання отворів для переливу / зливу;
– герметизація і процес приклеювання з допомогою монтажною піною вкладиша, щоб створити акрилове покриття ванни;
– монтаж зливної системи і герметизація всіх зазорів і місць зіткнень зі старою сантехнікою і стіною.

Весь процес відновлення покриття сантехніки відніме у робітників не більше чотирьох годин. Після чого набирається ціла ванна води і залишається в такому вигляді на повну добу. Вставка в ванну акрилового полімеру може зайняти, і менша кількість часу, все буде залежати від особливостей ванни і додаткових робіт. Тепер сантехніка буде виглядати як нова.

Обов’язково потрібно буде стежити за встановленим акриловим вкладишем. Дуже важливо тримати поверхню завжди чистою. Ніколи не застосовувати агресивні засоби для очищення поверхонь, які обов’язково зіпсують верхній шар ванни. Також не можна використовувати жорсткі губки для миття сантехніки. Щоб уникнути утворення небажаних відколів, необхідно виключити можливість падіння будь-яких предметів побуту в ванну. За умови дотримання всіх рад, покриття для нової сантехніки зможе служити вам до двадцяти років. Завдяки всім переваг даного покриття, можна сміливо замовляти вкладиш вже сьогодні.