Акрилова вставка в ванну Київ

Реставрация ванн в Киеве – быстрый способ давать ванне новую жизнь
Реставрація ванн в Києві – швидкий спосіб давати ванні нове життя
8 Грудня, 2016
Восстановление ванн, наливной акрил для ванн
Відновлення ванн, наливний акрил для ванн
8 Грудня, 2016
Показать все

Акрилова вставка в ванну Київ

Акриловая вставка в ванну Киев

Акриловий вкладиш у ванну порівняно нова технологія реставрації ванн, старих, що відслужили тривалий термін. Виготовляється акрилова вставка з якісного матеріалу, в основі якого литтєвий акрил австрійської компанії «Senoplast». Товщину, такий акриловий вкладиш, має до 6мм, повторює форми старих ванн. Реставрувати ванни даним методом одне задоволення, а результат радує не тільки майстрів, а й, в першу чергу, клієнтів.

Будь-який ремонт вимагає витрат, оновлення ванної кімнати – це задоволення не з дешевих. Тому реставрація ванн, досить актуальний, на сьогодні питання. Технічно, вкладиш теж ванна, але не така міцна, як стаціонарна. Призначення його у вставці в порожнину старої, тому його ще називають ванна у ванні. Такий метод відновлення набагато дешевше покупки нового вироби, витрати знижуються винятком демонтажу, доставки нової ванни, вивезення старої, відновлення можна провести не порушуючи зроблений ремонт стін, не потрібно обов’язкова заміна сантехнічного обладнання та трубопроводів. Дана технологія дозволяє за 2-3 години закінчити реставраційні роботи, а на наступний день ванна готова до експлуатації.

Слід зазначити, акриловий вкладиш у ванну, виконується в чотирьох колірних варіантах:

білий
блакитний
салатовий
рожевий

Зразки кольору можна побачити у зморщок-консультанта, при замовленні послуги ванна у ванні. Також нами надається гарантія, як на виконані роботи, так і на акриловий вкладиш. Технічно у цього методу відновлення, існує велика кількість переваг. Вкладиш не змінює з часом зовнішнього вигляду, не темніє, не змінює колірних властивостей. Також він здатний витримувати будь-які навантаження, не тріскається і не деформується. Чи не вимогливий у догляді, легко миється. А любителів подовше поніжитися в теплій ванні порадує великим часом охолодження. Після установки, акриловий вкладиш у ванну, має термін служби більше 15 років. Старої ванни, після установки, абсолютно не видно, тому глянець акрилового вкладиша буде дуже довго радувати погляд і створювати необхідний затишок і комфорт.

Технологія ванна в ванні не дарма користується репутацією одного з найпопулярніших методів реставрації ванн – це по-справжньому правильно вирішує питання відновлення і поновлення, і кожен встановив вкладиш ніколи не буде сумніватися в своєму виборі.

Технічно установка акрилового вкладиша проводиться в три етапи.

На першому етапі ванна зачищається від старої іржі, в разі, коли раніше ванна реставрувалася емаллю, стара фарба знімається. Знімається сифон. Далі поверхню миється, сушиться ізнежирюється.

На другому етапі установки акриловий вкладиш у ванну підрізає по сторонам, які на ванні закладені кахлем, просверливаются отвори під злив і перелив, навколо яких закладається герметик для герметизації стиків. Надалі наноситься спеціальна для цих робіт двухкомпонентная піна і вкладається акриловий вкладиш, підключається сифон.

Третій етап, завершальний. Ванна у ванні встановлена, наповнена водою з метою вдавлення в порожнину старої ванни, для повного і якісного розподілу монтажної піни і герметика. Закінчений вигляд надає приклеювання спеціальних багетів в кути по периметру.

Через добу вода зливається і готова до використання. Всі роботи займають не більше трьох годин, і оновлена ​​ванна більше 15 років служить вірою і правдою.

Ми завжди раді допомогти вам у вирішенні ваших потреб і готові в будь-який час без вихідних прийняти від вас заявку або проконсультувати по питанню реставрації ванн.