Ремонт наливної ванни: відгуки і технологія підготовчих робіт

Рідкий акрил – кращий матеріал для реставрації ванн
7 Грудня, 2016
Реставрація ванни: метод доступного емалювання
7 Грудня, 2016
Показать все

Ремонт наливної ванни: відгуки і технологія підготовчих робіт

До недавнього часу зношене покриття ванни призводило до необхідності заміни всього сантехнічного вироби. Слабка альтернатива такому рішенню була представлена ​​у вигляді холодної емалювання. Це означало, що на підготовлену основу наносилось кілька шарів емалі. Однак таке покриття виходило недовговічним і неміцним. Проривом в області реставраційних робіт став наливний акрил: в ванну кімнату вводиться відновлена ​​сантехніка, технічні характеристики якої не поступаються новим виробам.

Чому краще застосовувати наливний акрил для ванни? Відгуки замовників і професійних майстрів містять багато деталей про переваги матеріалу. Головне, коли обраний ремонт наливний ванни, довірити цю справу досвідченим фахівцям або при самостійній реставрації дуже ретельно виконувати всі технологічні вимоги. Особливо важливим для успішної реставрації є підготовчий етап.

Наливна акрил для ванни: відгуки про переваги ремонту

Сучасний матеріал – рідкий акрил – додає покриттю сантехніки надійну міцність. Результатом такого поновлення стає відновлене обладнання, яке вдало поєднує сильні сторони і чавунної (сталевий), і акрилової ванни. Привабливий аспект реставраційних робіт рідким акрилом полягає в тому, що відсутня необхідність демонтувати старе і встановлювати новий виріб.

За відгуками замовників, відремонтована акрилом ванна набуває такі переваги:

– властивість зберігати тепло набраної води довгий час;
абсолютну гладкість і чудовий глянець, який вносить наливний акрил в ванну кімнату. Ці особливості сприяють відштовхування забруднень і збереженню чистоти сантехніки;
– високу міцність, а також зносостійкість і довговічність. Якщо застосований якісний наливний акрил для ванни, відгуки замовників свідчать, що сантехніка витримує великі навантаження при експлуатації. А служити така поверхня буде більше 15 років;
– професійно виконаний ремонт (наливна ванна) забезпечує спрощений догляд за сантехнікою.

Нюанси підготовки ремонту наливний ванни

Підготовчі роботи перед реставрацією сантехніки починаються з ретельного видалення зношеного покриття. Зазвичай для цього використовують наждачний папір. Даним матеріалом зачищають всю поверхню виробу, на яку попередньо наносять абразивний порошок для чищення. Інший варіант – застосувати електродриль з насадкою у вигляді абразивного круга. Для робіт потрібно надягати респіратор, адже в процесі чистки утворюється багато дрібного пилу, вдихання якої небезпечно для здоров’я.

Все підчищеному елементи необхідно старанно прибрати з поверхні. Обполоснути виріб чистою водою і витерти тканиною, яка не залишає ворсу. Потім проводиться знежирення покриття. З цією метою застосовується спеціальний розчинник, а іноді навіть звичайна питна сода.

Наступним етапом, який готує для використання наливної акрил в ванну, стає промивання поверхні гарячою водою. Крім того, для рівності акрилового покриття потрібно, щоб все виріб був прогрітим. Потрібно наповнити ванну дуже гарячою водою і залишити хвилин на десять. А після зливу рідини поверхню знову ретельно витерти безворсовой тканиною.

Перед нанесенням реставраційної суміші необхідно прибрати перелив і слив, причому підставити під зливний отвір ємність. Ефективний наливний акрил для ванни (відгуки підтверджують) являє собою двокомпонентну суміш. Варто вибирати матеріал від перевірених виробників, тоді ремонт наливний ванни дасть відмінні результати.